Pixel 7’ye meydan okudu

Pixel 7’ye meydan okudu

Pixel 7’ye meydan okudu

Samsung’un yeni amiral gemisinin piyasaya sürülmesine kısa bir süre kala, sızıntıların ardı arkası kesilmez oldu. Şimdi de bu telefonun Pixel 7 Pro ile kıyaslaması ortaya çıktı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Akıllı telefon dünyası nefesini tutmuş bir şekilde Güney Koreli teknoloji devinin 1 Şubat 2023 tarihinde tanıtacağı Galaxy S23 serisini bekliyor. Ancak tüm gözlerin 200MP’lik arka kameraya sahip olan Galaxy S23 Ultra modelinin üzerinde olacağını söylemek de yanlış olmayacaktır.

Bununla birlikte yeni telefonun özellikleri ve tasarımı zaten çoktan sızdırıldı. Fakat son günlerde kamera performansına ilişkin de çok ciddi sızıntılar gelmeye başladı. Ortaya çıkan son görseller ise Samsung Galaxy S23 Ultra ile Pixel 7 Pro modellerinin kamera performanslarını karşılaştırıyor.

Sızıntı sahibi Twitter kullanıcısı önce her iki telefonun da selfie kamerasını test etmekle işe başlamış. Yukarıda yer alan fotoğraflardan birincisinin Galaxy S23 Ultra ile ikincisinin ise Pixel 7 Pro ile çekildiğini belirtelim. Söz konusu fotoğraflar incelendiğinde, Galaxy S23 Ultra’nın detaylara daha hakim ve daha gerçekçi bir görünüm sunduğu anlaşılıyor.

Her iki telefonun arka kameralarını 30x yakınlaştırma becerisiyle de test etmeyi ihmal etmeyen duyumcunun çektiği fotoğraflara baktığımız zaman, yine birinci sırada verdiğimiz Galaxy S23 Ultra tarafından çekilen fotoğrafların detayları daha iyi gösterdiği anlaşılıyor. Ancak bu defa daha gerçekçi renkler konusunda Pixel 7 Pro’nun daha başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Nitekim, Samsung’un yeni amiral gemisinin objeyi çok fazla keskinleştirdiği net bir şekilde görülüyor. Galaxy S23 Ultra kamerası ile Pixel 7’ye meydan okudu!