hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Pixel Watch, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro ile birlikte satışa başlayacak

  Pixel Watch, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro ile birlikte satışa başlayacak
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Promosyon pazarlama görsellerine bakıldığında ayrıca metal bağlantılı saat kayışlarıyla da piyasaya sürülecek. Resmi notlara göre, birincisi metal bir ağ olarak tanımlanmaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Arama Motoru devi, yeni metal saat kayışlarının 129 ABD Dolarından başlayacağını açıkladı. Avrupa bölgesinde ise 129 Euro ve İngiltere’de 129 Sterlin fiyat etiketine sahip olacak.

  Google’ın Milanlı grupları metalik muadillerinden daha ucuzdur, ancak yine de Apple’ın Saat Serisi için sunduğu tekliften daha pahalıdır. Ayrıca şirket, yeni Milanese bantlarını Şampanya Altını, Mat Siyah ve Parlak Gümüş seçenekleri de dahil olmak üzere çeşitli renklerde sunuyor.

  Daha pahalı teklif hakkında konuşurken, metal bağlantı bantları, Avrupa’da 199,99 ABD Doları veya 199 Euro ve İngiltere’de 199 Pound Sterling gibi yüksek bir fiyat etiketine sahip olacak. Bu varyant ayrıca Brushed Silver ve Matte Black olmak üzere iki renkte sunulacak. Diğer yandan Google Pixel Watch kısa sürede satışa çıkacak ancak Google’ın yeni metal saat kayışları 2023 Baharına kadar satın alınamayacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow