Premium tasarım, uyum ve konfor sunuyor

Premium tasarım, uyum ve konfor sunuyor

Premium tasarım, uyum ve konfor sunuyor

Philips Fidelio L4 ve T2 modellerle bu eğilimi sürdüren ürünler; önceki seri ürünlere göre daha iyi ergonomi, daha küçük boyutlar ve ağırlık azalmaları sunuyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Fidelio L4, temiz bir orta ve yüksek menzilli ses için daha düşük bir distorsiyon sağlamak amacıyla grafen kaplama 40 mm sürücülere sahiptir. İlave dayanıklılık sağlayan ancak ağırlık dezavantajı olmayan kaplama, ısı ve neme karşı daha iyi direnç ve daha tutarlı bir performans garantisi veriyor.
Tasarım değişiklikleri arasında ağırlığı 320 grama düşürmeyi sağlayan bir dış kulak kabı gövdesi bulunuyor.

Bu gövde aynı zamanda kabın iç kısmının hacmi daha büyük kulaklara uyum sağlamak için artırıldı. Bu kombinasyon, mühendislerin optimize edilmiş bir ses performansının korunmasını sağlamak için dikkatle yeniden tasarladıkları sürücünün monte edileceği muhafazanın daha küçük bir hacme sahip olmasını sağladı.

ANC performansı, mikrofonların muhafaza içine daha iyi entegre edilmesi ve kulak yastığı için hem pasif gürültü izolasyonunu hem de genel ses kalitesini artıran yeni bir sentetik deri kılıfın seçilmesiyle geliştirildi.

Yeni modelle birlikte, uyarlanabilir dört mikrofonlu hibrit ANC sistemi yapay zeka teknolojisine de sahip. Öne bakan mikrofonun hassasiyetini azaltma yeteneği ve rüzgar gürültüsünün ek ölçümüyle, hem düşük hem de orta menzilli sesleri ölçülebiliyor ve iptal edilebiliyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Philips Fidelio T2 TWS ANC kulaklıklar

 Fidelio T2’deki gözle görünen en büyük değişiklik ürünün boyutunda oldu. Kulaklıklar yüzde 20 oranında küçülürken, şarj kutusu da Fidelio T1 modeline kıyasla yüzde 40 oranında daha az yer kaplıyor. Bu küçülmelere rağmen pil ömründen azalma olmayan ürünlerin performansı, kullanım kolaylığında ve konforda yapılan iyileştirmeler sayesinde artış yakaladı.

ANC etkinleştirildiğinde 9 saat kesintisiz açık kalabilen ürün, şarj kutusu aracılığıyla da 27 saat daha süre sunuyor. Tamamen şarj için iki saate ihtiyaç duyan T2, sadece beş dakikalık şarjın ardından 1 saatlik ekstra çalma süresi sunuyor.

T2’nin yeni 9,2 mm grafen kaplamalı, daha sert, daha düşük distorsiyonlu dinamik sürücüye sahip gelişmiş iki yönlü tasarımı sayesinde en yüksek kalitede, tam kapsamlı ses performansı sunulmaya devam ederken, özel olarak optimize edilmiş, küçük ve çok verimli bir dengeli armatür modülünden hızlı, ayrıntılı orta ve yüksek sesler sunulmaktadır.

Yüksek çözünürlüklü ses ve ultra güvenilir bağlantı için Google Fast Pair ile Bluetooth 5.3 sürümünü içeren T2, LDAC codec seçeneği de sunuyor.
Fidelio T2, her bir kulaklıkta üç mikrofon olmak üzere toplamda altı mikrofona sahip. Kulaklıklardaki iki mikrofon maksimum düzeyde uyarlanabilir gürültü engelleme sunarken, üçüncü mikrofonda da kemik iletim teknolojisi yer alıyor. Rüzgar gürültüsü hassasiyetini daha da azaltmak içinse mikrofonunun havalandırma noktasının yeri değiştirildi.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber