hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Profesyonellere yönelik yeni dizüstünü görücüye çıkardı

  Profesyonellere yönelik yeni dizüstünü görücüye çıkardı
  expand

  MateBook X Pro 2022 , ufak boyutları sayesinde kolaylıkla taşınabilen, güçlü teknik özellikleri sayesinde de iş süreçlerinizde size güç katabilen bir ürün.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Cihaz, magnezyum gövdeye sahip ve oldukça hafif.1.5 kilodan daha hafif olan ve 15.5mm kalınlık detayı sunabilen bilgisayar, elinizde taşırken sağlam bir his uyandırıyor ve kolay kaymaz bir yapıda.

  Dokunmatik yüzeye tek parmakla 2 kez tıklayarak ekran görüntüsü alabilir, 2 parmakla 2 kez tıklayarak ekran video kaydı başlatabilir, sol üst kısımdan aşağıya doğru inip çıkarak ekran parlaklığı, sağ üst kısımdan aşağıya doğru inip çıkarak da ses seviyesini değiştirebilirsiniz.

  Ekranın üst kısmında 720p değerde kamera konumlandırılmış. Bu kamera, sizi takip ederek görüntüyü en verimli noktaya taşıyabiliyor. Yine Huawei'nin geliştirdiği ses sistemi ve mevcut mikrofon sistemi sayesinde bir sorun yaşamıyorsunuz.

  Mouse ihtiyacını büyük ölçüde ortadan kaldırıyor

  2022 model MateBook X Pro, dokunmatik özellikli, zengin renkler sunabilen ve 3:2 görüntüleme detayı mevcut bir ekranla geliyor. Böylece aynı anda ekranda üst ve alt kısımların katkısıyla daha fazla detay görebiliyorsunuz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  3120x2080 çözünürlük ve 90Hz tazeleme değeri sunabilen ekran, işlerinizden fırsat kalan anlarda, dizi ve film gibi içerikleri tüketmenize de yardımcı. Renk sıcaklığını ve ekran parlaklığını ortam koşullarına göre otomatik ayarlayan Nature Tone ve Smart Brightness teknolojileri de kullanılabilirliği olumlu yönde etkiliyor.

  12. nesil Intel işlemci

  Intel Evo sertifikası da bulunan bu laptop bilgisayar, profesyonellere yönelik, zorlu şartlarda dahi yüksek performans için gerekli olan güce sahip.Windows 11 işletim sistemli PC'mizde 16GB RAM ve 1TB SSD mevcut. Böylelikle veri depolaması ve programların performanslı çalıştırılabilmesi tarafında bir sorunla karşılaşmıyorsunuz.

  Tabii yoğun iş yükü, akıllara "aşırı ısınma oluşur mu" sorusunu da getiriyor. Dual shark fin fan sistemine sahip olan ürün, sizi bu sorundan kurtarıyor diyebiliriz. Akıllı sıcaklık kontrol sistemi sayesinde daha verimli çalışmaların önü açılıyor.

  90 W SuperCharge destekli pile sahip

  90 W SuperCharge şarj cihazımız ufak boyutlarda. Bu sayede yanınızda da taşıyabilir, hızlı şarj desteği olan akıllı telefon ve tabletleri de şarj edebilirsiniz. Biz, deneyimlerimiz esnasında, tek şarj ile yaklaşık 9 saatlik ofis deneyimi gerçekleştirebildik. Bu süreçte Wi-Fi bağlantısının aktif olduğunu, ekran parlaklık seviyesinin %60 olduğunu ve PC'yle birlikte ek olarak bir mouse da kullandığımızı belirtelim.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Huawei MateBook X Pro, Wi-Fi 6E kablosuz bağlantı teknolojisine de sahip. Eğer uyumlu bir internet bağlantınız varsa, kablosuz olarak PC'nize yüksek boyutlu dosyaları kısa sürede indirebilir, 4K çözünürlüklü içeriklere hızlıca erişebilirsiniz.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow