PS Plus’ın oyun kataloğuna 20 yeni oyun eklenecek

PS Plus’ın oyun kataloğuna 20 yeni oyun eklenecek

PS Plus’ın oyun kataloğuna 20 yeni oyun eklenecek

Yeni gelecek oyunlar arasında NieR Replicant, Civilization 6, Cloudpunk ve This War of Mine: Final Cut gibi dikkat çekici yapımlar var.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bu ayın başında Türkiye’deki abonelik ücretlerine yüzde 600 zam yapmasıyla gündeme gelen PlayStation Plus, sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada abonelik fiyatlarına zam yaptı. Elbette dünyanın geri kalanında zam oranları bizdeki kadar akıl almaz seviyelere çıkmadı ama globalde de PS Plus’a yapılan zamlar kayda değerdi ve tahmin edeceğiniz gibi tepki de topladı. Sony’nin artan bu abonelik ücretleri sonrası PS Plus abonelerini kaybetmemek için platformu daha cazip bir hale getirmesi gerekiyor. Şirket de bu durumun farkında olsa gerek ki bu ay PlayStation Plus’ın oyun kataloğuna 20 yeni oyun ekliyor.

19 Eylül’de PlayStation Plus’ın oyun kataloğuna eklenecek olan 20 oyun şunlar olacak:

13 Sentinels: Aegis Rim
Call of the Sea
Civilization 6
Cloudpunk
Contra: Rogue Corps
NieR Replicant ver.1.22474487139…
Odin Sphere Leifthrasir
PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls
Planet Coaster: Console Edition
Sniper: Ghost Warrior Contracts 2
Star Ocean: Integrity and Faithlessness
Star Ocean: The Divine Force
Tails Noir
This War of Mine: Final Cut
Unpacking
West of Dead
Dragon’s Crown Pro
Star Ocean First Departure R
Star Ocean: The Last Hope – 4K & FHD Remaster
Star Ocean: Till the End of Time

Listenin sonundaki son dört oyun PlayStation Klasikleri kataloğuna eklenecek. Yani sadece PS Plus Premium üyeleri tarafından oynanabilecek. Diğer 16 oyun ise hem PS Plus Premium üyelerine hem de PS Plus Extra üyelerine sunulacak. Bildiğiniz PlayStation Plus’ın temel paketini kullananların ise PS Plus oyun kataloğuna erişimi bulunmuyor. Bu aboneler sadece her ay verilen üç ücretsiz oyuna sahip olabiliyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

PlayStation Plus’ın bu ay verdiği 20 oyun arasında öyle çok büyük yapımlar olmasa da bu 20 oyunluk seçkide dikkat çekici oyunların da olması PS Plus abonelerini mutlu edecektir. Bu ay PS Plus kataloğuna eklenecek oyunlar arasında öne çıkan yapımlar NieR Replicant ver.1.22474487139, Civilization 6, Cloudpunk ve This War of Mine: Final Cut oluyor.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber