hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  PUBG MOBILE Dodge ile iş birliği yaptığını duyurdu

  PUBG MOBILE Dodge ile iş birliği yaptığını duyurdu
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  PUBG MOBILE, güç, performans ve stili harmanlayan araçlar üreten ikonik Amerikan muscle car markası Dodge ile yeni bir iş birliği duyurdu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  2022 yılında Kuzey ve Güney Amerika bölgelerinde yapılan başarılı çalışmanın ardından çıtayı bir adım yukarı taşıyan, devam projesi niteliğindeki bu iş birliği ile PUBG MOBILE ve Dodge, dünyanın dört bir yanındaki oyunculara muscle car türünü tanımlayan üç muhteşem araçla yola çıkma fırsatı sunuyor.

  15 Eylül’den başlayarak 6 Kasım'a kadar sürecek iş birliği kapsamında Dodge'un üç güçlü modeli PUBG MOBILE'da oyuna özel renk şemalarıyla oyuncuların beğenisine sunulacak. Oyuncular kendilerini Dodge dünyasına kaptırabilecek ve Dodge'un ikonik araçlarını kullanabilecekler. Bu iş birliği ile birlikte oyun severler markanın üst düzey performans modeli olan Dodge Challenger SRT Hellcat, adını motorların karakteristik sesinden alan Dodge Charger SRT Hellcat ve elektrikli kompakt yardımcı model Hornet'i deneyimleme fırsatı bulacaklar.

  Dodge Challenger SRT Hellcat, Vivid Blaze ve Lime renk seçenekleriyle, Dodge Challenger SRT Hellcat Jailbreak ise alev alev yanan Hellfire renk seçeneğiyle satışa sunulacak. Dodge Charger SRT Hellcat Tuscan Torque ve Fuchsia renklerinde, Dodge Charger SRT Hellcat JailBreak ise Violet Venom renginde satışta olacak. İş birliği kapsamında ayrıca alçaltılmış süspansiyonu ve yükseltilmiş egzozuyla bilinen Dodge Hornet GLH modeli ise Redline, Sunburst ve Scarlet Sting renk seçenekleriyle sunulacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Oyuncular, Dodge'un yüksek beygir gücü, yoğun düz yol hızlanması ve güçlü yol tutuşu ile bilinen ünlü araçlarını oyun içerisinde deneyimleyebilecekler. Oyuncular geriye dönük ama modern tarzıyla Dodge'un imza Muscle Car modeli Challenger SRT Hellcat, dünyanın tek dört kapılı muscle otomobili olan ve 326.6 KMH azami hıza ulaşan Charger SRT Hellcat ve Dodge'un performans serisine yeni bir yaklaşım getiren ilk elektrikli modeli Hornet'in keyfini çıkaracaklar.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow