Son Dakika

Recep İvedik 7 geliyor

A A

23.03.2022 - 09:31 | Haber Kaynağı: Donanım Günlüğü

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, resmi Instagram hesabı üzerinden Recep İvedik 7 filminin müjdesini verdi. İşte detaylar!

Recep İvedik 7 geliyor

Şahan Gökbakar duyurdu: Recep İvedik 7 geliyor! Gerek film projeleri gerekse yaptığı politik açıklamalar sayesinde gündemden düşmeyen Şahan Gökbakar, resmi Instagram hesabı üzerinden müjdeyi verdi. Ünlü komedyen, yayınladığı bir dakikalık videoda Recep İvedik serisinin yedinci filmi için bilgisayar başına geçtiğini hayranlarına duyurdu. Peki ama Recep İvedik 7 ne zaman izleyiciler ile buluşacak? İşte detaylar!

Yaptığı açıklamalar ile son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Şahan Gökbakar, yeni projesini sevenleriyle paylaştı. Buna göre sevilen komedyen, Recep İvedik 7 filmi için çalışmalara başladı. Müjdeyi resmi Instagram hesabı üzerinden yayınladığı kısa bir video ile duyuran Gökbakar, yedinci filme yönelik herhangi bir ipucu paylaşmadı. Recep İvedik 7 filminin tam olarak ne zaman izleyiciler ile buluşacağı da merak edilen hususlardan biri. Ancak bu konuda da elimizde henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Recep İvedik 7 filminin konusu hakkında da bir bilgiye sahip değiliz fakat Şahan Gökbakar’ın daha önceki paylaşımları, filmin uzak doğuda geçme ihtimalini güçlendiriyor. Daha önceki filmlerde Survivor’dan olimpiyatlara kadar giden Recep İvedik karakterinin ilginç ve bir o kadar komik hikayelerine tanık olmuştu. Dolayısıyla yeni yapımın uzak doğuda geçmesi kimseyi şaşırtmayacaktır.