hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Red Dead Redemption 2 FPS olarak oynanabilecek

  Red Dead Redemption 2 FPS olarak oynanabilecek
  expand
  KAYNAKAli Yavuz Şahin

  Rockstar Games tarafından geliştirilen ve 26 Ekim’de PS4 ve Xbox One için eş zamanlı olarak satışa sunulacak olan Red Dead Redemption 2 hakkında bazı yeni detaylar ortaya çıktı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bilindiği üzere Rockstar Games çok uzun bir süredir Red Dead Redemption 2 üzerine mesai harcıyor. 26 Ekim’de PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak olan vahşi batı temalı açık dünya aksiyon oyunu şimdiden 2018’in en iyi oyunlarından biri olarak lanse edilmeye başlandı.

  Rockstar Games, GTA V için sonradan çıkartıp, oyunculardan hayli övgü aldığı bazı özellikleri RDR2’de baştan yapmaya kararlı gibi görünüyor. Nitekim oyundaki FPS modu yani birinci şahıs kamera açısı da bunlardan birisi.

  Hatırlanacağı üzere Rockstar yetkilileri GTA V çıktıktan hemen sonra oyunun FPS olarak oynanabilmesi için yeni bir mod yayınlamışlardı. Yayınlanan yeni modla birlikte GTA V’i FPS olarak oynayıp bitirmek de mümkün hale gelmişti.

  Ortaya çıkan son detaylara göre, Red Dead Redemption 2 de aynı GTA V gibi FPS olarak oynanabilecek. Oyunu şimdiden deneme fırsatı bulan oyun dünyasının ünlü mecraları, oyunun baştan sona kadar FPS olarak oynanabildiğini belirtiyorlar.

  Red Dead Redemption 2’de FPS modunu tek bir tuşla aktif edebileceğiz. Böylece ara sahneler haricindeki tüm kısımları FPS olarak görüntüleme şansına da erişmiş olacağız.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow