hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rockstar Games ortaya çıkan videolar ile ilgili açıklama yaptı

  Rockstar Games ortaya çıkan videolar ile ilgili açıklama yaptı
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Rockstar Games GTA 6 hakkında açıklama yaptı. Oyun dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Rockstar Games, geçtiğimiz günlerde internete düşen birtakım görüntülerle gündeme gelmişti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Söz konusu görüntülerde, daha önce hiç görmediğimiz ve bu sebeple de Grand Theft Auto VI’ya ait olduğu iddia edilen oyun içi videolar mevcuttu. Kimi oyunseverler ise, bu görüntülerin GTA VI’ya değil, serinin piyasaya sürülen son oyunu olan GTA V’e ait yeni bir ek pakete ait olduğunu düşünmüştü. Ancak gerçek serinin patronu Rockstar Games tarafından yapılan açıklamayla ortaya çıktı.

  Ünlü oyun şirketi tarafından yapılan açıklamada: “Sizlerin karşısına bu şekilde çıktığımız için son derece üzgünüz ancak sızıntılara konu olan görüntüler, gerçekten de iddia edildiği gibi Grand Theft Auto VI oyunumuza ait. Ancak şundan emin olabilirsiniz ki, çalışmalarımızı tamamladığımız zaman sizlerin karşısına daha doğru düzgün bir tanıtım organizasyonuyla çıkacağız.” İfadeleri kullanıldı.

  Bu açıklamalardan da net bir şekilde anlaşılacağı üzere, geçtiğimiz gün ortaya çıkan video ve görüntüler, tam da iddia edildiği gibi oyun dünyasının merakla beklenen ismi GTA VI’ya aitmiş.

  Peki bu görüntüleri özel kılan bir detay var mıydı? Aslında yanıtımız bir değil iki detay vardı. Bunlardan birincisi o görüntülerde oyunun efsane şehir Vice City’de geçtiğini görmüştük. İkinci detay ise, Grand Theft Auto VI ile birlikte artık oyunda ilk defa bir kadın karakteri de kontrol edebileceğimizi anlamıştık.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow