Ruined King konsol ve bilgisayarlar için yayınlandı

Ruined King konsol ve bilgisayarlar için yayınlandı

Ruined King konsol ve bilgisayarlar için yayınlandı

Ruined King: A League of Legends Story bugün Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4, Steam, GOG ve Epic Games Store’da çıktı. Oyun 30$’a mal oluyor ve PS5 ve Xbox Series X/S’de de erişilebilir durumda.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bu konsollar için oyunun bir versiyonu üzerinde çalışılıyor ve önceki nesil sistemlerden ücretsiz bir yükseltme yapılacak.

Oyun, Darksiders: Genesis’in arkasındaki stüdyo olan Airship Syndicate tarafından geliştirilen tek oyunculu, sıra tabanlı bir RPG olarak karşımıza çıkıyor. Şampiyonlar Miss Fortune, Illaoi, Braum, Pyke, Ahri ve Yasuo dahil olmak üzere League of Legends hayranları için bazı tanıdık yüzler içeriyor. Oyunda Bilgewater’ı keşfedecek ve ölümcül Kara Sis’in ardındaki sırları öğrenmek için Gölge Adalar’a gideceksiniz.

Ruined King‘in başlangıçta bu yılın başlarında gelmesi gerekiyordu. Riot, RPG’yi The Game Awards’ın 2019 baskısında duyurmuştu. Görünüşe göre Ruined King, bugünden itibaren oynayabileceğiniz tek LoL yan ürünü değil.

Ayrıca 10 ABD Doları tutarındaki yandan kaydırmalı ritim koşucusu Hextech Mayhem, Switch ve PC’ye geldi. Oyun ayrıca yakın gelecekte Netflix’in oyun kitaplığına abonelere ekstra ücret ödemeden geliyor. Buna ek olarak, Riot Forge bir süre önce duyurduğu başka bir proje olan Conv/rgence: A League of Legends Story için bir güncelleme sağladı.