hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Sahibinden.com neden açılmıyor, çöktü mü? Sunucu erişim sorunu nedeni!

  Sahibinden.com neden açılmıyor, çöktü mü Sunucu erişim sorunu nedeni
  expand

  Sahibinden.com’a gece yarısından bu yana hem web sitesi hem de uygulama üzerinden erişim sağlanamıyor. Kullanıcılar siteye erişim sağlamaya çalıştıklarında; "Bu siteye ulaşılamıyor www.sahibinden.com ana makinesinin sunucu IP adresi bulunamadı." uyarısı ile karşılaşıyor. Peki, Sahibinden.com neden açılmıyor, çöktü mü? İşte merak edilen o nedeni.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sahibinden.com erişim sorunuyla birlikte gündeme geldi. Sahibinden.com domaininin süresinin dolduğu, bu domaini başka birinin satın aldığı ve bu nedenle siteye erişimin sağlanamadığı iddia edildi. Siteye web ve mobil uygulamadan erişim sağlayamayan kullanıcılar, sorunun nedenini merak ederken açıklama Sahibinden.com'un resmi Instagram hesabından geldi.

  SAHİBİNDEN.COM NEDEN AÇILMIYOR?

  Instagram hesabından yapılan açıklamaya göre, siteye erişim sağlanamamasının sebebi alan adı hizmeti sağlayan firma ile teknik bir sorun yaşanması. Sahibinden.com, Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

  "Alan adı hizmeti sağlayan firmayla yaşadığımız teknik bir sorun nedeniyle platformumuza şu anda erişim sağlanamamaktadır. Sorunun en kısa sürede giderilmesi için ilgili firmanın çalışmaları devam etmekte olup konu çözüldüğünde yeniden bilgilendirme yapılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyururuz."

  Sahibinden.com neden açılmıyor, çöktü mü Sunucu erişim sorunu nedeni

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow