Samsung taşınabilir projektörünü tanıttı

Samsung taşınabilir projektörünü tanıttı

Samsung taşınabilir projektörünü tanıttı

Samsung Freestyle 2023 taşınabilir projektörü’n yanı sıra şirket Quantum-Dot OLED TV , Samsung Micro LED ve Samsung Neo QLED modellerini tanıttı. Mini projektör boyutu , ergonomisi ve ağırlığı ile ilgi topladı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Küçük boyutu nedeniyle, Samsung Freestyle projektörün diğerlerine kıyasla ölçülemeyecek derecede avantajlı olduğunu söylemek gerekir. Ancak kompakt boyutta tasarlandığı için ondan daha büyük bir ekran çıktısı alınamıyor. Yine de Freestyle 2023 bu sorunu kısmen çözdüğü bir geröek. İki farklı taşınabilir projektör satın alıp bunları bir araya getirirseniz, daha büyük ve daha geniş bir birleşik ekran çıkışı sağlanabiliyor.

Bunun ile beraber ek özellik olarak gadget’ta oyun oynatma seçeneği bulunuyor. Taşınabilir projektör artık Samsung Gaming Hub’ın yanı sıra Xbox, Nvidia G-Force Now, Amazon Luna ve diğerleri gibi birden çok platformdan oyunlar içerecek. Bu şüphesiz birçok insan için heyecan verici bir haber. Zaten bir Microsoft Xbox Game Pass Ulitmate aboneliğiniz varsa, oyunları doğrudan projektöre sorunsuz bir şekilde iletilebiliyor. 

Ek olarak marka, oyun konsolunuzu doğrudan ürüne bağlamanıza olanak tanıyan ve oyun deneyiminizi daha da geliştiren ek bağlantı noktaları için destek içeriyor. Ancak, özelliği kullanmak için kullanıcıların yeni bir aksesuar satın alması gerekeceğini unutmamak önemli.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber