hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Separate Ways DLC’nin oynanış videosu paylaşıldı

  Separate Ways DLC’nin oynanış videosu paylaşıldı
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Resident Evil 4 Remake’in Separate Ways DLC’si geçtiğimiz hafta Sony’nin State of Play etkinliğinde açıklandı. Oyuncular bu ek pakette Ada Wong’u yönetiyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  DLC’nin ana hikayeyle birlikte ilerleyen ve birçok gizemli noktayı aydınlatan senaryosu var. Separate Ways’in 9 dakikalık videosu paylaşıldı. Video Ada Wong’un Leon’a göre oynanıştaki farkını gözler önüne seriyor. Videonun 6 dakikalık kısmı oynanışı gösteriyor, geri kalan 3 dakikalık kısımda ise daha önce yayınlanan tanıtım fragmanları var.

  Separate Ways orijinal oyunda yer alan bir ek senaryoydu. Oyunu bir kere bitirince açılıyordu ve birkaç saatlik oynanış sunuyordu. Fakat RE4 Remake’te yoktu. Separate Ways 21 Eylül’de yani bugün oyuncuların beğenisine sunulacak. DLC’nin orijinaline göre biraz daha uzun olduğunu da belirtelim.

  Ayrıca Mercenaries moduna Ada Wong ve Albert Wesker karakterleri geliyor. Bu iki karakter Separate Ways’le birlikte çıkacak ve ücretsiz olarak oyuna eklenecek. Japon geliştiricinin önümüzdeki aylarda Mercenaries’e başka karakterler ekleyip eklemeyeceği belli değil. RE4 Remake VR modu da açıklandı. VR modu bu kış çıkıyor.

  Resident Evil 4 Remake’e Separate Ways dışında ek başka bir hikaye DLC’si daha gelebilir. İsimsiz sektör kaynakları tarafından ileri sürülenlere göre Capcom en baştan beri RE4’ün hikayesinden farklı detaylar sunmak istiyormuş. Bu yüzden de yeni bir hikaye DLC’sinin çıkabileceği söyleniyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow