Shadow of Mordor PS4 Pro’da artık 4K!

Shadow of Mordor PS4 Pro’da artık 4K!

Çıktığı günden bu yana büyük ses getiren Shadow of Mordor için Playstation 4 Pro güncellemesi yayınlandı. Gelen güncelleme ile birlikte konsolun tüm gücünden yararlanmaya başlayan oyun artık 4K çözünürlüğünde çalışabiliyor.

Middle-earth : Shadow of Mordor  30 Temmuz 2015’te Windows, Linux, OS X, Playsttation 3, Playtation 4, Xbox 360 ve Xbox One için çıkışını yapmıştı. Monolith Productions tarafından geliştirilen oyun hem oynanış dinamikleriyle hem de grafik detaylarıyla oyun  severlerin gözdesi olmuştu. Yayıncılığını Warner Bros ve Interactive Entertainment’ın üslendiği oyun büyük bir satış başarı elde etmişti.Kendisine özgü oyun dünyasıyla oyun severlerine kendisine bağlayan oyun özellikle bilgisayarda sunabildiği yüksek grafik detayları sayesinde pek çok ekran kartına ter döktürmeyi başarmıştı. Dünya genelinde ekran kartlarının testleri için kullanılmaya başlayan oyun konsollarda ise çok daha düşük bir grafik seviyesinde ve en fazla 1080P Full HD çözünürlükte çalışabiliyordu.


Sony’nin güçlendirilmiş oyun konsolu Playstation 4 Pro ile birlikte oyun çok daha yüksek grafik detaylarında çalışabilecek. Normal PS4’e göre 2 kata varan performans artışı sağlayan yeni konsol 4K oyun deneyimine hazır olarak olarak. Konsoldaki ilk 4K 3. Parti oyunlardan birisi için ise güncelleme yayınlandı. Shadow of Mordor’a gelen güncelleme sayesinde konsol artık PS4 Pro’nun tüm gücünü kullanabiliyor.


Yılın oyunu seçilen oyun için yayınlanan güncelleme sayesinde oyunn 4K olarak görüntülenebilecek. Oldukça önemli bir haber olmasının yanında oyuncuları üzen bir gelişme de yaşandı. Güncelleme ile birlikte oyun 4K olarak oynanabilecek ancak konsol oyunu 4K olarak işlemeyecek. 4K’dan daha düşük bir çözünürlükte işlenecek olan görüntüler Sony tarafından geliştirilen teknoloji ile 4K’ya çıkartılacak. Oyunun render çözünürlüğünün ise 2K olduğu tahmin ediliyor. Yani artık oyun 1080P değil 2K render edilecek.


Playstation 4 Pro Çıkış Oyunları


Bound
Battlefield 1
Call Of Duty: Black Ops 3
Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Modern Warfare Remastered
Deus Ex: Mankind Divided
Driveclub VR
FIFA 17
Helldivers
HITMAN
Hustle Kings
inFamous: First Light
inFamous: Second Son
Knack
Mafia III
Middle-earth: Shadow of Mordor
NBA 2K17
Paragon
Ratchet & Clank
RIGS Mechanized Combat League
Rise Of The Tomb Raider
Robinson: The Journey
SMITE
Super Stardust Ultra
The Elders Scrolls Online: Tamriel Unlimited
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
The Last Of Us Remastered
The Last Of Us: Left Behind
THE PLAYROOM VR
Titanfall 2
Tumble
Uncharted 4: A Thief’s End
Until Dawn: Rush of Blood
VR Worlds
World Of Tanks
XCOM 2

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS