SharePlay için güncelleme yayınladı

SharePlay için güncelleme yayınladı

SharePlay için güncelleme yayınladı

Disney+, iPhone, iPad ve Apple TV uygulamalarına SharePlay grup görüntülemeyi ekleyen ve 32’ye kadar kişinin birlikte izlemesine ve sohbet etmesine izin veren bir güncelleme yayınladı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bu güncelleme ile elbette Boba Fett veya Hawkeye’daki en son sürprizleri arkadaşlarınızla birlikte keşfedebileceksiniz. Hatta Frozen’ı uzaktaki arkadaşlarıyla yeniden izlemek isteyen gençler için de çok keyifli bir deneyim olacaktır. Güncellemeden yararlanmak için ise bazı koşulların sağlanması gerek.

Görüşmedeki herkesin yayın yapması için Disney+ aboneliğine ihtiyacı var. Özellik yalnızca belirli bir başlık sanal toplantınızdaki herkes tarafından kullanılabilirse çalışır. Yine de herkesten ayrı olarak ses ve altyazı seçebilirsiniz – grup yalnızca görüntü ve oynatma kontrollerini paylaşabilir. Apple TV kullanıcıları, iletişimde kalmak için iPhone veya iPad’lerini kullanırken büyük ekranda da izleyebilirler. Lansman, Disney+ gösterileri ve film yayınlarının telaşı ile uygun bir şekilde örtüşüyor. Yine de memnuniyetle karşılanan bir ekleme ve pandeminin bazı yüz yüze aile toplantıları için hala zorluklar oluşturduğu bir tatil sezonunda özellikle yararlı olabilir. Koronavirüs pandemisi ile birlikte çoğu sosyalleşmenin de uzaktan yapıldığı bu dönemde özellik birlikte bir şeyler izlemek isteyen kullanıcılar için oldukça yararlı olacaktır diyebiliriz.