hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  SILENT HILL: Ascension 31 Ekim Salı günü başlayacak

  SILENT HILL: Ascension 31 Ekim Salı günü başlayacak
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Oyunseverlerin ilk canlı yayın başladığında hazır olmalarını sağlamak için, ücretsiz uygulama şimdi App Store’da ön siparişe açık. Ayrıca oyuna Google Play’de ön kayıt yaptırılabilir ya da bu deneyimi 31 Ekim tarihinde masaüstü tarayıcılarda yaşayabilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ascension, izleyici odaklı benzersiz bir hikâye anlatma deneyimi vaat eden, etkileşimli bir Genvid yayın serisidir. SILENT HILL evrenine yapılacak bu yeni ziyaret, daha önce hiç keşfedilmemiş yerlerde yeni ve korkunç SILENT HILL canavarları tarafından eziyet edilen bir grup karakterin hikayesini anlatıyor.

  31 Ekim’de ücretsiz yayın uygulaması veya Ascension.com’daki masaüstü tarayıcılarda başlayacak  Ascension, bu heyecan verici yeni SILENT HILL hikayesinde ana karakterin kaderini izleyicinin ellerine bırakıyor ve seyirciler hikâyenin gidişatı boyunca kimin kurtulacağını, kimin acıyla veya lanetle karşı karşıya kalacağını belirliyor.

  Ne Zaman + Nerede: 

  Ascensşon’ın streaming aplikasyonu şimdi App Store ve Google Play’de ön sipariş ve ön kayıda açıldı 

  Uygulama yüklemeleri 31 Ekim Salı günü başlayacak. Böylece serinin hayranları canlı gerçekleştirilecek dünya prömiyeri öncesinde  Ascension içeriklerinin bir kısmıyla etkileşime girebilecek.

  Ascension serisinin ilk canlı yayını 1 Kasım 2023 Çarşamba saat 04:00’da mobil uygulamada veya Ascension.com’da gerçekleştirilecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow