hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Sistem gecikmesini %35’e kadar optimize ediyor

  Sistem gecikmesini %35’e kadar optimize ediyor
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Valve, Counter-Strike tarihindeki en büyük teknik ilerlemeyi sunarak Counter-Strike: Global Offensive’i Source 2 motoruna yükselten Counter Strike 2 ‘yi piyasaya sürdü. Bu güncelleme, daha yeni grafik API’larını kullanarak geliştirilmiş görüntü kalitesi ve tepki hızı sunuyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  NVIDIA, kazanmak için kritik öneme sahip olan sistem gecikmesini, NVIDIA Reflex’in eklenmesiyle mutlak minimumda tutmak için Valve ile çalıştı.

  Milisaniyelerle Ölçülen Zafer

  Counter Strike 2 gibi rekabetçi nişancı oyunlarında, daha yüksek FPS ve daha düşük sistem gecikmesi, hedefleri daha hızlı elde etmenize, daha hızlı tepki vermenize ve nişan hassasiyetini artırmanıza olanak tanıyor.

  GeForce RTX 40 Serisi, NVIDIA Reflex (15 ms altı PC gecikmesi) ve en yüksek FPS ile gecikme süresi en düşük olan üst düzey Counter Strike 2 deneyimini vaat ediyor. Uyumlu GPU’lara sahip oyuncular, Counter Strike 2 ‘de NVIDIA Reflex’i etkinleştirerek sistem gecikmesini %35’e kadar azaltabiliyor.

  NVIDIA Reflex

  Sistem gecikmesini azaltarak hareketlerin daha hızlı gerçekleşmesini sağlayan, çoklu oynanan maçlara büyük bir rekabet avantajı ve tek başına oynanan oyunlara ise akıcılık ve eğlence sunan NVIDIA Reflex, artık oyunların olmazsa olmaz bir parçası haline geldi bile. NVIDIA Reflex şu anda her ay 50 milyondan fazla oyuncu tarafından kullanılıyor, en iyi 10 rekabetçi nişancı oyunundan 9’unda mevcut ve 80’den fazla desteklenen oyunda GeForce oyuncularının %90’ı tarafından kullanılıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gecikmenin Ölçülmesi

  Counter Strike 2 ‘de gecikmeyi test edecekseniz, en doğru sonuçlar için NVIDIA Frameview aracını kullanmanızı öneriyoruz. NVIDIA LDAT ayrıca en “profesyonel” test deneyimi için de kullanılabilir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow