Snapchat+ heyecan verici bir özellik sundu

Snapchat+ heyecan verici bir özellik sundu

Snapchat+ heyecan verici bir özellik sundu

Snapchat+ kullanıma sunulalı henüz bir aydan fazla olmadı, ancak bu, Snap’in abonelik hizmetine birkaç ekstra avantaj eklemesini engellemiyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Artık Snapchat+ üyeleri en sevdikleri ünlülerin hikayelerine yanıt verirken ön plana çıkarılacak. Bu da sevdiğiniz ünlü tarafından fark edilmenize çok fazla yardımcı olabilir. Özellik ayrıca, emojilerle ilgili de detaylar sunmaya devam edecek. Daha fazla Bitmoji arka planına sahip olacaksınız ve daha fazla özel uygulama simgesi ayarlayabilirsiniz. Snap, “önümüzdeki aylarda” daha fazla özelliğin geleceğini söyledi, ancak ne olduğuna dair bir önizleme sunmadı.

Bu özellikleri kullansanız da kullanmasanız da, aylık 4$’lık teklifin erken döneminde aboneliğin güçlü bir talebi var gibi görünüyor. Şirkete göre Snapchat+ zaten 1 milyondan fazla aboneye sahip.

Bu, Snapchat’in 347 milyon günlük kullanıcısının çok küçük bir kısmı. Ama sadece altı haftalık ücretli bir plan için bu hiç de fena bir başarı değil. Sık özellik düşüşleri bu ivmeyi devam ettirebilir ve Snap’e Instagram ve TikTok gibi rakiplerine karşı öne çıkmanın bir yolunu verebilir. Zira uygulama artık eskisi kadar popüler değil ancak tekrar eski yerini edinmek için elinden geleni yapıyor diyebiliriz. Bu kapsamda abonelerine özellikler sunan şirket bu özelliklere sürekli olarak yenilerini eklemeye devam edecek.