Solana yüzde 83 yükseldi

Solana yüzde 83 yükseldi

Solana yüzde 83 yükseldi

Kripto para piyasasında hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta pazarda Cardano ve Ethereum fırtınası esiyordu. Bu hafta ise Solana fırtınası esmeye başladı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bilindiği üzere SOL da Cardano ve Ethereum gibi ağ tabanlı bir kripto varlık. Dolayısıyla bu kripto varlığın geleceğinin olduğunu söyleyebiliriz.

Peki SOL’da yükselişini devam ettirebilecek mi? Asıl merak edilen soru bu. Bizler de takipçilerimiz için Solana hakkında uzmanların yazdıkları yazıları ve görüşleri kontrol ettik.

Dürüst olmak gerekirse Solana yükseliş potansiyeli olan bir kripto para. Dolayısıyla kripto para piyasasında sağlam temelli kripto varlıklar arasında gösteriliyor.

Son bir hafta içerisinde yüzde 85’lik bir artış yaşayan SOL 74 dolar seviyesine kadar yükseldi. Bazı analistler bu yükselişin anlık olarak devam edeceğini savunuyorlar. Bazı analistler ise Solana’da yaşanan bu yükselişin sona erdiği düşüncesinde.

Elbette buradan bir tahminde bulunmak hayli güç. Sonuç olarak Solana’nın şu anda günlük olarak bile yüzde 20 değer kazanmış durumda.

Tabi ki yine dip not olarak belirtmemiz gerekiyor. Bu ve benzeri diğer kripto para içeriklerimizin hiç biri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Dolayısıyla yatırımlarınızı kendi görüşleriniz doğrultusuna gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.