Spotify 2023 Özetini yayınlandı

Spotify 2023 Özetini yayınlandı

Spotify 2023 Özetini yayınlandı
expand
KAYNAKDonanım Günlüğü

Spotify kullanıcılarının yıl boyu en çok dinledikleri şarkıları, sanatçıları ve daha pek çok detayı görebildiği ve sosyal medyada paylaşabildiği Spotify 2023 Özeti yayınlandı.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Spotify, halihazırda 220 milyondan fazla aboneye ve dünya genelinde 550 milyondan fazla kullanıcıya sahip olsa da daha geniş bir kitleye ulaşmak için sıkı bir çalışma yürütmeye devam ediyor. Bu uğurda reklam kampanyalarına ve sponsorluk anlaşmalarına yüzlerce milyonluk bütçeler ayıran şirket, belki de en büyük tanıtım kampanyasını ise bedavaya yaptırıyor. Çünkü bu kez Spotify’ın tanıtımını yapan kullanıcıları oluyor. Spotify’ın her yıl sonunda yayınladığı kullanıcılara özel hazırlanmış “Özet”ler, yayınlandıkları dönemde adeta sosyal medyayı ele geçiriyor. Tüm dünyada milyonlarca Spotify kullanıcısı yıl sonu özetlerini sosyal medyada takipçileriyle paylaşarak müzik zevklerini sergileme şansı yakalıyorlar. Tüm bu paylaşım furyası, Spotify’a milyonlarca doların satın alamayacağı bir tanıtım kampanyası sunmuş oluyor.

Bu yıl da durum pek farklı olmayacak gibi duruyor. Normalde aralık ayında yayınlanması beklenen Spotify 2023 Özeti bugün erken saatlerde yayınlandı ve daha şimdiden sosyal medyada hızla yayılmaya başlamış durumda. Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında yüz binlerce kişi Spotify 2023 Özeti’ni takipçileriyle paylaşıyor.

Siz de Spotify’ın hazırladığı Spotify 2023 Özeti sayfasını ziyaret ederek ya da mobil cihazınızdaki Spotify uygulamasına giderek bu yıl en çok dinlediğiniz şarkıları, sanatçıları ve daha pek çok detayı öğrenebilirsiniz.

 

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow