hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Steam yaz indirimleri heyecanlandırmaya başladı

  Steam yaz indirimleri heyecanlandırmaya başladı
  expand

  Steam, milyonlarca oyun severi bir arada bulunduran hem önemli bir topluluk hem de önemli bir mağaza. Akla gelebilecek neredeyse tüm oyunlar, oyuncularıyla öncelikli olarak Steam üzerinde buluşuyor ve yayın hayatına önemli bir kitle katma fırsatına erişiyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Oyunları satın alma, topluluk oluşturma, çeşitli indirimler ve daha bir çok imkanıyla herkes tarafından bilinen Steam’ in indirimleri de bir o kadar ilgi çekici oluyor. Bu noktada, yılın belirli dönemlerinde hatırı sayılır indirimleri oyun severlere sunan Steam, çok yakında yaz indirimleriyle sahnede olacak.

  Steam yaz indirimleri kapsamında, bir çok oyuna yönelik ciddi indirimler gündeme gelecek ve milyonlarca oyun sever tarafından satın alınacak. Şuan için indirimler mevcut olsa da, en gösterişli ve ilgi çekici indirimler elbette yaz indirimleri olacak.

  Steam tarafından yapılan bu önemli indirim dönemi noktasında da oyuncular elbette bazı popüler oyunları beklemekteler. Bu popüler oyunlar arasında şüphesiz ki en çok beklenen oyunlardan bir tanesi Counter Strike Global Offensive.

  Sony PS4 3.55 Güncellemesi Yayınlandı!

  Şuan itibariyle bir indirim söz konusu olmasa da CS:GO için hatırı sayılabilecek bir indirimi görmek yaz indirimleri kapsamında mümkün olabilir. Özellikle okulların tatil olmuş olması ve tam manasıyla yaz sezonunun açılmış olması, bu noktadaki indirimlere yönelik beklentiyi artıran önemli bir kriter olarak bilinmektedir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow