hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  TECNO 'nun marka yüzü olarak boy gösterecek

  TECNO nun marka yüzü olarak boy gösterecek
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  TECNO, marka yatırımları ve piyasaya çıkacak yeni telefonları odağında Türkiye’de beğeniyle izlenen Kenan Doğulu ile marka elçisi anlaşması imzaladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TECNO’nun “Asla Vazgeçme” mottosundan yola çıkarak benimsediği modern, yenilikçi ve tutkulu yaklaşımını destekleyecek şekilde başarılı pop sanatçısı Kenan Doğulu ile yaptığı iş birliğinin uzun vadeli olacağı ve TECNO’nun farklı ürünlerine ilişkin kampanyaları kapsayacağı belirtiliyor.

  TECNO, çok sayıda akıllı telefon modelini ürettiği Türkiye pazarında son iki yılda teknolojik inovasyonu, şık tasarımı, profesyonel fotoğrafçılık deneyimi gibi birçok özelliğini de güçlendirerek oldukça olumlu sonuçlar elde etti. TECNO Türkiye Genel Müdürü Hank Li, “TECNO ekibi olarak, Kenan Doğulu ile iş birliği yapmaktan büyük heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

  Kenan Doğulu’nun desteğiyle Türkiye’deki marka bilinirliğimizi artırarak daha çok kişiye ulaşmayı ve daha çok kullanıcının TECNO’yu tercih etmesini hedefliyoruz. Bu doğrultuda, Türkiye’deki tüketicilerin ihtiyaçlarını da doğru analiz ederek buna uygun teknolojileri üretiyor ve kullanıcılarımıza sunuyoruz” dedi.

  CAMON 19 Serisi ile Merhaba Diyecek

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sanatçı Kenan Doğulu ile imza atılan anlaşma, TECNO’nun önemli konumuyla Türkiye’nin de içinde bulunduğu Avrupa Bölgesi’ni kapsayan pazarda bir ilk olma özelliği de taşıyor. Kariyerinde çok sayıda başarı ödülünün de sahibi olan sevilen sanatçı Kenan Doğulu ilk olarak, yeni yıldan hemen önce gece portresi uzmanı CAMON 19 Serisi ile TECNO severler ile buluşacak. Ünlü sanatçının kullanıcılara muhteşem özelliklerini sunacağı yeni modeller ise merakla bekleniyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow