Teknoloji devleri sızıntıların önünü alamıyor

Teknoloji devleri sızıntıların önünü alamıyor

Teknoloji devleri sızıntıların önünü alamıyor

Huawei, bugün bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte P60 serisi, Mate X3 ve Enjoy 60’ı göreceğiz. Fakat bu tanıtımda belki 2023 model MatePad 11‘i de görme şansımız olabilir.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yeni cihazlarıyla ilgili taslaklar, çizimler, özellikler vs… bir şekilde internette yayılıyor. Huawei’nin uzun zamandır yeni bir MatePad geliştirdiği söyleniyordu. MatePad 11 2023 olarak adlandırılan bu cihazla ilgili detaylar ünlü sızıntı kaynağı Digital Chat Station tarafından paylaşıldı.

Digital Chat Station’a göre yeni Huawei MatePad 11’de 120Hz yenileme hızına sahip 11 inç’lik 2560×1600 çözünürlüğünde LCD ekran yer alacak. Daha önce endüstri kaynağı tarafından tabletin 11.1 veya 12 inç olabileceği ileri sürülmüştü. Fakat yeni rapor ekran boyutunun 11 inç olduğunu gösteriyor. Tabletin geri kalan özelliklerine bakacak olursak, MatePad 11 2023’te 8 GB RAM, Snapdragon 870 yongaseti, 128 veya 256 GB dahili depolama alanı ve Hongmeng 3.1 işletim sistemi bulunuyor.

Muhtemelen tabletin kalemle yazmaya odaklı başka bir modeli daha olacaktır. Kaynak, yeni MatePad’in mor, siyah, mavi ve beyaz renk seçenekleriyle satışa çıkacağını belirtti. Şimdiye kadar yeni Huawei MatePad 11 hakkında çok az bilgi vardı. Biri ekran boyutuyla ilgiliydi. Fakat yeni rapor tabletin neredeyse tüm detaylarını ortaya koyuyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı

23 Mart’taki etkinliği yıldızı olan P60 serisi hakkında da bir takım yeni sızıntılar var. Yine Digital Chat Station tarafından paylaşılanlara göre P60’ta ana lens, periskop lensi ve ultra geniş lensten oluşan üçlü kamera sistemi var. Kameralar dev bir dikdörtgen içinde yer alıyor. Ana kamera dev bir yuvarlak içinde konumlandırılmış. Hem yeni sızıntıya hem de eski tarihli söylentilere göre Huawei P60 serisi zoom konusunda oldukça yetenekli. 23 Mart’ta neler olacağını birlikte göreceğiz.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber