hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Temmuz ayındaki ücretsiz oyunlara bayılacaksınız

  Temmuz ayındaki ücretsiz oyunlara bayılacaksınız
  expand
  KAYNAKAli Yavuz Şahin

  PlayStation cephesi PlayStation 4 sahiplerine ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Bu ay birbirinden güzel iki oyun olan Star Wars Battlefront II ve Call of Duty: WWII oyunlarını ücretsiz olarak veren PlayStation ekibi, gözünü önümüzdeki aya dikmiş durumda. Bugün ise PS Plus Temmuz oyunları sızdı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  PlayStation’ın Temmuz’da oyunculara Resident Evil 7 ve Crash Bandicoot N. Sane Trilogy oyunlarını ücretsiz olarak vereceği söyleniyor. İçerisinde Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back ve Crash Bandicoot 3: Warped bulunan N. Sane Trilogy, oyunculara nostaljik dakikalar yaşatacak gibi görünüyor.

  FPS türüne geçiş yapan ve VR modu ile en iyi VR oyunu olma unvanını hala elinde bulunduran Resident Evil 7 de bu ay ücretsiz olarak sunulacak. Korku ve gerilimin üst seviyede olduğu Resident Evil 7, yeni oyun öncesinde muhteşem bir hatırlatma olacak.

  Şimdilik bu oyunların kesin olmadığını belirtelim. Kesin bilgi için maalesef ki 1 Temmuz 2020 tarihini beklememiz gerekiyor. Umarız bu oyunlar gerçek olur ve oyun fiyatlarının arşa ulaştığı bugünlerde oyuncular uygun fiyata oynayabilecek oyunlar ile buluşur.

  PS Plus’a 1 aylık 23,99 TL veya 3 aylık 74,99 TL veya 12 aylık 179,99 TL fiyat karşılığında abone olabilirsiniz. Bu fiyatlar normal şartlar altında Mayıs ayının başında zamlanacaktı. Ancak kurlardaki yükseliş ve koronavirüs salgınından dolayı PlayStation Türkiye zammı erteleme kararı aldı. Yıl sonu fiyatlarda bir artış olacağını düşünüyoruz.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow