Tinder konuşma özelliğini deniyor

Tinder konuşma özelliğini deniyor

Tinder konuşma özelliğini deniyor

Tinder, eşleşmeden konuşma özelliğini deniyor. Ayrıca uygulama bu aralar yeni bazı denemelere gidecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Dünya’da birçok farklı uygulama çeşidi var. Her alan için farklı bir uygulama kullanıcılara hizmet sunuyor. Mesela fotoğraf ve video alanında Instagram ile birlikte Facebook ön planda. Video izleme ve etkileşim alma konusunda YouTube ilk sırada. Fakat flört olunca Tinder en fazla tercih edilen uygulamalar listesinde yer alıyor.

Tinder, kullanıcı sayısının fazla olmasına rağmen çok fazla yenilik yapmıyordu. Yaptığı tek değişiklik arayüz’de olmuştu. Ortaya çıkan yeni bir detaya göre bu uygulama adeta TikTok ve Snapchat karışımı gibi olacak.
Yeni geliştirilen arayüze bakıldığında çok daha sade ve Snapchat tarzı bir sisteme geçildi. Ayrıca Hot Takes ismi verilen yeni bir özellik kullanıcıların eşleşmeden konuşmasını sağlıyor. Ortaya çıkaran bu özellik ile birlikte kullanıcıların daha fazla sosyalleşebilecek.

Gelen yeni özelliklerden bir diğeri, kendinizi tanıtabileceğiniz videolar. Uygulama içerisinde isteyenler kendisini tanıtabilecek kısa videolar çekebilecek. Böylece karşı tarafı tanımak çok daha kolaylaşacak. Keşfet sayfası ise kendi profiliniz ile bağlantılı hesapları sizlere gösterecek.