Tinder, Paralar özelliğini kullanıma sundu

Tinder, Paralar özelliğini kullanıma sundu

Tinder, Paralar özelliğini kullanıma sundu

Yeni özellik “Paralar“, Tinder’ın abone olmayan kullanıcılara geçici veya bir kerelik satın alma işlemi yapmalarına izin vererek para kazanmanın bir yolunu sunacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Sitede aktif ve güncel kalan kullanıcılar ücretsiz olarak para kazanabilecekler. Yeni özellik mümkün olan en iyi eşleşmeyi bulmanıza yardımcı olan Süper Beğeniler veya Güçlendirmeler gibi Tinder avantajlarından yararlanmak için kullanılabilir.

Tinder, uygulamayı ödemeden kullanmanıza izin veren ücretsiz bir model üzerinde çalışıyor. Bununla birlikte, kullanıcılar uygulamaya abone olarak daha ayrıntılı filtreler, Destekler ve profilinize ilgi gösteren kişileri görme yeteneği gibi ekstra özellikler elde ediyor.

Tinder’ın sahibi Match.com, Tinder kullanıcılarının her zamankinden daha yüksek bir ödeme eğilimine sahip olduğunu söyledi. Geçen baharda yapılan küçük pazar testlerinde uygulama için harcanan para hakkında fikir sahibi olundu.

Uygulama CFO’su Gary Swindler Bloomberg’e verdiği demeçte, “Tinder deneyimi geliştikçe ve daha sürükleyici hale geldikçe yeni özellik önemli bir rol oynayacak, çünkü sanal para birimi dijital ürünlerin hediye edilmesi bağlamında fayda sağlayacak.” ifadelerini kullandı. Uygulama, Statista’ya göre ABD’deki en popüler flört uygulaması ve ününe rağmen, sahip olduğu imaj çok olumlu değil.