Tinder tüm dünyayı birbiriyle eşleştirecek

Tinder tüm dünyayı birbiriyle eşleştirecek

Tinder tüm dünyayı birbiriyle eşleştirecek

Koronavirüs süreci nedeniyle seyahat sayısı ciddi miktarda azalma gösterdi ve bu durum başka ülkelerden partner edinmeyi neredeyse imkansız hale getirdi. Tinder, problem ile ilgili çok parlak bir fikre sahip.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Beğendiğiniz insanları sağa beğenmediklerinizi ise sola kaydırarak kullanabildiğiniz uygulama, dünyanın en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Kendi kulvarında ise Tinder gerçekten de rakipsiz bir konumda. Ancak bu durum şirkette rehavet yaratmadı ve neredeyse her iki haftada bir yeni proje duyuruluyor.

Kısa bir süre önce Tinder platformu, canlı bilgi yarışmaları düzenleyeceğini söylemişti. Ondan önce ise dizi bile yayınlayan firma, şimdi dünya çapında sağa veya sola kaydırmanızı sağlayacak. Normal şartlarda bu platformu sadece bulunduğunuz bölgede kullanabiliyorsunuz. Yeni gelen bir özellikle, artık sadece 40 km uzağınızdaki kişi ile eşleşmek zorunda değilsiniz. Çin, Japonya, Almanya ve Hindistan gibi ülkelerdeki insanlarla eşleşebilirsiniz.

Tinder tarafından geliştirilen yeni sistem, şimdilik sadece birkaç kişide kullanıma hazır hale gelecek. Firma eğer bu özellik ile ilgili herhangi bir sorun yaşamazsa, bütün kullanıcılar özellikten yararlanabilecek. Her ne kadar şimdilerde Çinli bir sevgili pek güvenli olmasa bile, yine de dünyanın dört bir yanından partner edinebilirsiniz. Tinder’da bol şans diliyoruz.