Tüm servisleri tek pakette toplayacak

Tüm servisleri tek pakette toplayacak

Tüm servisleri tek pakette toplayacak

Time Flies etkinliğinde Apple; Apple Music, Apple TV +, Apple Arcade, iCloud, Apple News+ ve Apple Fitness+ gibi birçok hizmetini bir araya getiren Apple One abonelik hizmetini duyurdu.

Apple, Apple One Aboneliği ile üç katman sunuyor. Bunlar; Bireysel, Aile ve Premier olarak guruplandırılıyor. Peki, bu opsiyonlarda neler yer alıyor?

Bireysel: Apple Music, Apple TV +, Apple Arcade ve 50 GB iCloud saklama alanını içerir.

Aile: Apple Music, Apple TV +, Apple Arcade ve 200 GB iCloud saklama alanını içerir ve altı aile üyesine kadar paylaşılabilir.

Premier: Apple Music, Apple TV +, Apple Arcade, Apple News +, Apple Fitness + ve 2 TB iCloud saklama alanını içerir ve altı aile üyesine kadar paylaşılabilir.

Apple One, müşterilerin halihazırda sahip olmadıkları tüm hizmetler için 30 günlük ücretsiz deneme içerecek ve Aile ve Premier planlarındaki aile üyeleri kendi kişisel hesapları ve tercihleri ile dahil olan tüm hizmetlere erişebilecek.

Bireysel ve Aile planları bu sonbaharda, 100’den fazla ülke ve bölgede kullanıma sunulacak. Ancak bu ülkeler arasında şimdilik Türkiye yer almayacak gibi görünüyor.

Apple’ın İnternet Yazılım ve Hizmetlerinden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Eddy Cue, duyuruya ilişkin olarak şunları söyledi; “Apple One, Apple Music, Apple TV +, Apple Arcade, iCloud ve daha fazlası dahil olmak üzere Apple abonelik hizmetlerinin keyfini her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Apple One ile, tek bir abonelikle tüm favori aygıtlarınızda en iyi Apple eğlencesine erişebilirsiniz.”