Twitch masaüstüne geldi

  1. Teknoloji
Twitch masaüstüne geldi
Twitch masaüstüne geldi

Dünyanın en büyük yayın platformlarından Twitch, masaüstü uygulamasını bir süre önce beta olarak kullanıma sunmuştu. İnternet üzerinden takip edilen yayınları uygulama ile kullanıcılara daha kolay ulaştırmayı hedefleyen firma, bekleneni yaptı. Twitch masaüstü uygulaması resmi olarak yayınlandı.

Eğer oyun yayınlarını sıkça takip ediyorsanız, Twitch’i mutlaka duymuşsunuzdur. Platform, yayınların izlenmesini kolaylaştırmak amacıyla yaptığı çalışmalarını sonuçlandırdı. Twitch masaüstü uygulaması resmi olarak yayınlandı.

Twitch’in uygulaması, aslında internet arayüzünün yaptığı her şeyi yapabiliyor. Uygulamaya bunların yanısıra internet arayüzünde olmayan ekstra özellikler de eklenmiş. Bunlardan öne çıkanı ise koyu mod. Bir süre önce Youtube’a da geldiğini belirttiğimiz koyu mod ile özellikle gece saatlerinde yayınların daha rahat takip edilmesi amaçlanıyor.

Uygulama ayrıca serverlerin düştüğü anlarda bile çalışacak yazı ve ses odaları içeriyor. Böylelikle kullanıcıların favori topluluklarından uzak kalmamaları sağlanıyor. Hatta kullanıcıların arkadaşlarına video ve sesli arama yapabilecekleri de belirtiliyor.

Uygulama, ileri bir tarihte bulut depolama özelliği alacak ve kullanıcıların farklı makinelerden kendi verilerine ulaşması sağlanacak. Twitch’in masaüstü uygulaması Windows ve Mac platformları için çıkışını yaptı ve resmi sitesinden indirilebiliyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS