hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Twitter yeni özelliğini duyurdu

  Twitter yeni özelliğini duyurdu
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Twitter, bu yılın başında tanıtımını yaptığı “Sizin İçin” sekmesini kullanıma sunduğunda, bu özellik bir eksiklikle birlikte geldi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Uygulamayı veya web istemcisini kapattıysanız, siz geri döndükten sonra her ikisi de varsayılan olarak Sizin İçin akışına dönüyordu.

  Ocak ayının sonunda Twitter, sekmelerinizi kapatmadan önce bıraktığınız sekmeyi hatırlaması için web istemcisini ayarlayarak bu gözetimi ele almak için ilk adımı attı. O sırada şirket, Android ve iOS için benzer bir düzeltmenin “yakında geleceğini” söyledi. Bu düzeltme artık kullanılabilir durumda.

  Bugünkü değişiklik, Twitter’ın eski ayarlarını geri getirmeyecek, ancak tercih ettiğiniz zaman çizelgesine bağlı kalmanıza izin verecek. Twitter’ı öncelikle gerçek dünyadaki olayları takip etmek için kullanıyorsanız, bu, uygulamayı bu amaç için kullanmayı kolaylaştıracak.

  Platform Elon Musk tarafından satın alındığından beri çok fazla değişiklik geçirdi. Şirket bu kapsamda daha fazla çalışma ile platformunu düzenlemeyi hedefliyor. Bu kapsamda daha fazla güncellemenin ve kullanıcı deneyimini arttırmanın yolları aranıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Algoritma ile ilgili değiştirilen ayarların da eski haline getirilmesi söz konusu oldu. Bu kapsamda ücretli olan Mavi Tık da çok fazla eleştiriye maruz kalmıştı. Platform bu sorunları düzeltmek için aktif adımlar atmaya başladı desek çok da yanlış olmayacaktır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow