Unreal Engine PES’e hayat verecek

Unreal Engine PES’e hayat verecek

EA Games’in FIFA’sı karşısında uzun zamandır başarı gösteremeyen PES serisi, bu yıl toparlanma sürecine girecek gibi görünüyor. PES 2022 ile seneye karşımıza çıkacak olan Konami, bu zamana kadar kullanmış olduğu Fox Engine’i bırakacağını açıkladı. Fox Engine yerine Epic’in geliştirdiği Unreal Engine motoruna geçiş yapacak olan Konami, daha gerçekçi futbol deneyimi sunacak.

Unreal Engine 5’i PlayStation 5 ve Xbox Series X için sunacak olan Konami, muhtemelen bu motoru 2022 yılında kullanıma sunacak.

Bu yıl PES 20’nin aynısı olacak olan ve sadece kadro güncellemesi ile karşımıza çıkacak olan PES 21, 2020’yi pas geçecek. Konami, 2021 yılında PES 2022 ile büyük bir devrim yaratacak. Ancak seneye çıkacak olan PES’in PlayStation 4 ve Xbox One’a Unreal Engine 5 yüzünden gelmeyeceğini belirtelim.

Konuyla ilgili açıklama yapan Konami cephesi, şu ifadeleri kullandı;

“Heyecan verici yeni nesil konsolların gelmesine çok az kaldı. Şimdi PES serisinin geleceği için planlarımızdan bazılarını sizinle paylaşmak için mükemmel bir zaman olduğuna inanıyoruz.

Bu amaçla, temel “The Pitch is Our” konseptimizi gerçekten somutlaştırmayı amaçlayan yeni nesil bir futbol unvanında çok çalıştığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Yeni PES oyunu tüm alanındaki iyileştirmelerle sizi şaşırtmamızı sağlayacak güncellenmiş bir motorla geliştiriliyor. Daha gerçekçi oyuncu modelleri ve animasyonları, gelişmiş fizik, fotogerçekçi görseller ve çok daha fazlasını bekleyin.

Birçoğunuzun yeni myClub ve Master League içeriği için hevesli olduğunuzu biliyoruz. Bu yüzden ayrıca her iki mod için de büyük güncellemelerin çalışmalarda olduğunu paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.

Bununla birlikte, yeni nesil çıkışımız için elde etmeyi amaçladığımız her şeyin büyüklüğü, diğer kalkınma alanlarındaki çabalarımızı desteklemeyi gerekli kılmıştır. Sonuç olarak, bu yılın PES’ini “sezon güncellemesi” şeklinde modern bir teklif olarak başlatma kararı aldık.

Bu yıl, ilk PES unvanının yayınlanmasından bu yana tam 25 yıl geçti. Bu önemli dönüm noktasını anmak ve sadık hayranlarımıza size şükranlarımızı göstermek için, bu yılki PES’in uygun bir yıldönümü fiyatında olacağını ve ayrıca birkaç bonusla geleceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.”

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS