hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Üretken kullanıcılar için geliştirildi

  Üretken kullanıcılar için geliştirildi
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Acer Aspire 5 , üretkenliklerini artırmak isteyen kullanıcıların ihtiyaç duydukları her şeyi tek bir cihazda buluşturuyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Acer Aspire 5, yüksek ekran-gövde oranı ile ekran deneyimine yeni bir boyut katarak kullanıcılarına dinamik renk optimizasyonu ve net bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Ayrıca Acer Aspire 5’in QHD (2560 x 1440) ekranında yer alan Acer BlueLightShield teknolojisi ve Acer Color Intelligence, renk tonunu ve parlaklığı optimize ederek kullanıcıların mavi ışığa daha az maruz kalmalarını sağlıyor. Böylece kullanıcılar uzun süreler boyunca konforlu bir ekran deneyimi yaşayabiliyor.

  720p HD web kamerası ile kusursuz bir görüntülü arama deneyimi sunan cihaz, çift dijital mikrofonlu Acer PurifiedVoice sayesinde kullanıcıların aileleri ve arkadaşlarıyla aralarında mesafe yokmuş gibi görüşebilmelerini sağlıyor.

  Acer Aspire 5, sahip olduğu performans gücünü, çoklu görev ve yüksek üretkenlik için geliştirilen 12. Nesil Intel  Core  i5-1235U işlemciden alıyor. Ayrıca cihaz, 8 GB DDR4 bellek ve 512 PCIe SSD ile uygulamaları seri bir şekilde çalıştırmanın yanı sıra, fotoğraf ve video düzenleme için de yeterli alan sağlayarak üretkenliği üst noktalara çıkarıyor.

  Zengin bağlantı seçenekleri dikkat çekiyor

  Aspire 5, çeşitli bağlantı noktası seçenekleri yanında ağ girişi ve ses giriş-çıkışları ile zengin bir bağlantı deneyimi ile geliyor.  Üç adet USB Type-A bağlantı noktasına sahip olan cihaz, HDMI 2.1 bağlantı noktası aracılığıyla daha büyük ekranlara kolayca yansıtılabiliyor. Thunderbolt  4 bağlantı noktasıyla yüksek hızlı veri aktarımı sağlayarak çoklu görevler için 4K ekranlara kolayca bağlanabilen cihaz, ultra hızlı Wi-Fi 6 ve Bluetooth  5.2. ile en kritik anlarda bağlantının stabil kalmasını sağlıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Acer Aspire 5, sahip olduğu çift fan ve çift bakır termal boru ile çoklu soğutma modlarını destekleyerek cihazda aşırı ısınmanın önüne geçiyor. Özel termal tasarımıyla ısıyı yüzde 10’a kadar daha fazla dışarı atarak kullanım süresi boyunca en yüksek performansın korunmasına yardımcı oluyor. Böylece kullanıcılar, performansları sekteye uğramadan üretkenliklerini artırabiliyorlar.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow