Uygun fiyatlı iPhone modeli için geri sayım devam ediyor

Uygun fiyatlı iPhone modeli için geri sayım devam ediyor

Uygun fiyatlı iPhone modeli için geri sayım devam ediyor

Bu yılın sonlarına doğru ya da önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen SE4 hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

iPhone SE4 kamera detayları etleşiyor. Apple önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde yeni bir telefon daha tanıtacak. Genel kanı Apple’ın tanıtacağı yeni telefonun SE4 olacağı yönünde. Keza Apple’a yakın kaynaklar da bu söylentileri doğruluyor

Peki yeni SE modelinde ne gibi özellikler olacak? Şimdiye kadar yeni SE modeliyle ilgili bir dizi bilgi sızdırılmıştı. Bazı kesimler yeni SE modelinin klasik iPhone 8 hatlarına sahip olacağını iddia ediyor. Bazı kesimler ise bu iddiaların aksine yeni SE modelinin XR tarzında bir tasarımla geleceğini söylüyor.

Geçtiğimiz gün iPhone SE modeliyle ilgili bazı yeni iddialar ortaya atıldı. Buna göre Apple yeni SE modelinde çift ana kamera modülü kullanacak.

Hali hazırda satışa sunulan son iPhone modellerinde en az 2 kamera yer alıyor. Pro segmentindeki modellerde ise LIDAR sensörüne 3’lü bir kamera modülü eşlik ediyor.

Eğer gerçekten de SE çift ana kamera ile gelirse piyasadaki dengeleri değiştirebilir. Gerçi çift kameralı ve XR düzenindeki bir SE modelinin iPhone 11 ve iPhone 12’ye rakip olacağını söyleyebiliriz. Apple bu duruma sıcak bakar mı kestirmek biraz güç. Yine de bekleyip göreceğiz.