hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Vivo, yeni katlanabilir telefonunu tanıtacak

  Vivo, yeni katlanabilir telefonunu tanıtacak
  expand

  Vivo’nun yeni katlanabilir telefonları Vivo X Fold3 ve X Fold3 Pro’yu resmi olarak tanıtacağı etkinliğin tarihi sızdırıldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Katlanabilir telefon alanında en aktif şirketlerden biri olan Çinli telefon üreticisi vivo, çok yakında katlanabilir telefonlarına yenilerini ekleyecek. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde gelen bilgiler, vivo X Fold3 serisinin bu ay bitmeden piyasaya sürüleceğini ortaya çıkarmıştı.
  Panda is Bald hesabı tarafından paylaşılan bilgiler, telefonun 26, 27 ya da 28 Mart’ta tanıtılacağını göstermişti. Bugün gelen yeni bir sızıntı, Panda is Bald tarafından paylaşılan bu bilgilerin doğru olduğunu gösterdi.


  vivo X Fold3 serisinin lansmanı için hazırlanan afiş, bugün internete sızdırıldı. Sızdırılan bu afiş, merakla beklenen telefonun 26 Mart’ta resmi olarak tanıtılacağını gösteriyor.
  vivo X Fold3 Pro, Snadpragon 8 Gen 3 yonga setini kullanan ilk katlanabilir telefon olacak. Standart model ise Snapdragon 8 Gen 2’den güç alacak. Pro modelinin üçlü arka kamerasının ana lensi 50 megapiksellik bir sensör kullanacak. Ona 50 megapiksellik geniş açılı lens ile 64 megapiksellik telefoto kamera eşlik edecek. Standart modelde ise her üç lensin de 50 megapiksel olacağı söyleniyor.


  Gelen bilgilere göre X Fold3 Pro, 120 W hızlı şarj ve 50 W kablosuz şarj özelliğine sahip olacak. Telefonun batarya kapasitesi ise henüz netlik kazanmış değil. Aynı şekilde bu telefonların RAM ve dahili depolama alanı kapasiteleri de henüz netlik kazanmadı. Telefonlarının çıkışının yaklaşmasıyla birlikte bu detaylar da ortaya çıkacaktır. Gelişmeler için takipte kalın.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow