WATCH GT4 ailesi piyasada yerini aldı

WATCH GT4 ailesi piyasada yerini aldı

WATCH GT4 ailesi piyasada yerini aldı

HUAWEI WATCH GT4 , seleflerinin modern geometrik estetiğini korurken yaratıcı tasarım öğeleri sunarak klasik GT Serisi tasarımlarından cesur bir adım atıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Saatin iki tasarım varyasyonu bulunuyor: HUAWEI WATCH GT4 46mm, güçlü ve sağlam bir gövdeye sahip çarpıcı bir Sekizgen tasarıma sahip ve HUAWEI WATCH GT 4 41mm, gösterişli mücevher parçalarını andıracak şekilde tasarlanmış şık kolye tasarımına sahip.

HUAWEI WATCH GT 4, farklı stillere, kişiliklere ve durumlara uyacak kadar çok yönlü ve 8 farklı renk seçeneğine sahip. 46 mm klasik entegre çelik bilezik, kahverengi deri kayış ve dinamik yağmur ormanı yeşili GMT ve siyah kauçuk kayış modellerinden sofistike 41 mm çift tonlu piyano tuşlu bilezik ve mücevherlerden ilham alan Milanese bilezik ile beyaz deri kayış çeşitlerine kadar, kullanıcılar kendi stillerini bulabilir.

Kullanıcılar saat kadranını yaşam tarzlarına ve beğenilerine göre özelleştirebilirler. Bu da yetmezse, kullanıcılar galeride bulunan 25.000’den fazla saat kadranından istediklerini seçebilir ve farklı tasarımlarını deneyebilirler.

Aktif Sağlık Yönetimi

HUAWEI’in yeni Fashion Forward konseptinin bir parçası olarak HUAWEI, her kullanıcının şıklığını korurken sağlık yönetimini ileriye taşıyabileceğine inanıyor. HUAWEI WATCH GT 4, PPG Aritmi Analizi, Menstrüel Döngü Yönetimi 3.0 ve Uyku Nefes Farkındalığı olmak üzere üç önemli özellik ekliyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

HUAWEI WATCH GT 4, 8 yılı aşkın kümülatif Ar-Ge ile HUAWEI’ye özgü derin öğrenme yöntemine dayanan çok kanallı bir sinyal geliştirme algoritması içeren TruSeenTM 5.5+ sağlık göstergesi izleme teknolojisini geliştirdi. Sonuç olarak kullanıcılar, dinamik aktiviteler de (örn. koşu, ip atlama) bile kalp sağlıklarını daha doğru bir şekilde okuyabiliyor.

Artık 3.0 sürümünde olan HUAWEI GT 4’ün Uyku İzleme özelliği, kullanıcılara uyku döngüleri hakkında kapsamlı bir anlayış kazandırıyor ve uyku alışkanlıklarını ayarlamalarına yardımcı oluyor. Buna, uyku sırasında solunum düzensizliklerini tarayan ve kullanıcıya uyku sırasında solunum sağlığı hakkında ek bilgi veren bir Uyku Nefes Farkındalığı özelliği de dahil edildi.

Saat ayrıca, adet dönemlerini tahmin etmek için uyku sırasındaki kalp atış hızı, vücut ısısı, nefes alma hızı ve daha fazlası gibi kullanıcının fizyolojik göstergelerini akıllı bir şekilde analiz eden ve öğrenen geliştirilmiş bir Adet Döngüsü Yönetimi 3.0 özelliğine sahip. Bu, düzensiz döngülerle mücadele eden birçok kişiye fayda sağlayabilir ve döngünün önemli noktalarında yaşam tarzı değişiklikleri yapmaları için onları önceden uyarabilir.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yeni Fitness Özellikleri

HUAWEI WATCH GT 4, yeni TruSeen 5.5+ teknolojisi ile daha iyi hale getirilen geliştirilmiş Aktivite Halkaları, yepyeni Stay Fit uygulaması ve yükseltilmiş GNSS takibi sunarak akıllı saat fitness deneyimini de dönüştürüyor.

Kullanıcılar günlük fitness istatistiklerini (yakılan kalori, egzersiz süresi ve ayakta dururken yapılan aktivite) bir bakışta gösteren geliştirilmiş Aktivite Halkaları sayesinde günlük fitness aktivitelerini takip edebilir.

Kullanıcıları bir günde üç halkayı da tamamlamaya teşvik etmek için bu özellik, yeni fitness kilometre taşlarına ulaşan ve rekorlar kıran kullanıcıları ödüllendiren bir madalya sistemiyle birlikte geliyor. Bunun da ötesinde, kullanıcılar artık padel ve hatta espor gibi popüler sporları da içeren 100’den fazla Spor moduna erişebilecek ve aktif kalmayı her zamankinden daha kolay hale getirecek.

WATCH GT4 Serisi, bir kalori yönetimi uygulaması olan Stay Fit’i sunan ilk HUAWEI akıllı saat serisi. Stay Fit, kullanıcıların kalori alımlarını yönetmelerine yardımcı olmak için gerçek zamanlı sağlık verilerini kullanarak daha iyi kilo yönetimi için vücutlarının ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bütünsel öneriler sunar.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ayrıca, sinyal alımını engelleyebilecek yapısal olarak yoğun şehirlerde koşarken bile konumlandırma doğruluğunu önceki sürümlere kıyasla %30 artıran yükseltilmiş çift bantlı beş sistemli yüksek hassasiyetli GNSS sistemi sunuyor.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber