hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Xiaomi MSA durduruldu hatası nedir, çözümü var mı?

  Xiaomi MSA durduruldu hatası nedir, çözümü var mı
  expand

  Xiaomi kullanıcıları “MSA durduruldu” hatası ile karşı karşıya kaldı. Telefonu kullanmak isteyen kişiler MSA hatası çözümü ile ilgili detayları araştırmayı sürdürüyor. Peki, Xiaomi MSA durduruldu hatası nedir, nasıl çözülür?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Xiaomi kullanıcıları MSA nedeniyle çeşitli hatalar almaya devam ediyor. Hatanın durdurulmasını önlemek içinse iki farklı işlem gerekiyor. Çözümü mümkün olan hata giderildiğinde genellikle sorun ortadan kalkıyor. Peki, Xiaomi MSA durduruldu hatası nasıl düzeltiliyor?

  XİAOMİ MSA DURDURULDU HATASI NEDİR, ÇÖZÜMÜ NASIL?

  Xiaomi MSA durduruldu hatasının çözümü için ilk etapta Google Play Store'dan "Android System WebView" uygulamasını bularak güncelleme yapmak gerekiyor. Gerekli güncellemenin yapılmasının arındansa ilk aşama tamamlanmış olacak. Ardından ikinci aşamada ise Ayarlar > şifreler ve güvenlik > yetkilendirme ve geri alma bölümünden MSA'nın durumunu değiştirmek gerekiyor.

  Sorunun devam etmesi halinde Xiaomi’nin resmi internet adresinde yer alan çağrı merkezi aranabilir ya da ilgili satıcıdan teknik destek sağlanabilir.

  Xiaomi MSA durduruldu hatası nedir, çözümü var mı

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow