Yapay zekanın gücünü kullanıyor

Yapay zekanın gücünü kullanıyor

Yapay zekanın gücünü kullanıyor

Şık ve hafif tasarımıyla öne çıkan yeni Vivobook 16 OLED, yapay zeka desteği sağlayan AMD Ryzen 7000H teknolojisi ile yenilenerek günlük eğlence ve üretkenlik için tasarlandı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yeni Vivobook 16 OLED, zorlu görevler birikirken bile mükemmel performans sağlamak için, 16 GB’a kadar 4800 MHz DDR5 bellek ve 1 TB GB hızlı SSD ile AMD Ryzen 7000 H-Serisi işlemcilerin gücünden yararlanıyor.

AMD Ryzen 7000 H-Serisi işlemciler, tamamen yeni “Zen 4” mimarisi ve Windows x86 işlemcide bir ilk olan AMD AI Engine tarafından sağlanan güçlü AI özelliklerinden de faydalanıyor.

Yapay zekanın gücüyle çalışan Vivobook 16 OLED, gerçek zamanlı video işleme, kesintisiz çoklu görev ve geliştirilmiş pil ömrü ile kullanıcı deneyimini büyük ölçüde geliştirmek için tasarlandı.

Cihazı her koşulda serin tutmak için, soğutma sisteminde iki ısı borusu, 87 kanatlı bir ASUS IceBlade fanı ve işlemciyi yavaşlatmadan sorunsuz, kararlı performans için ısı transferini verimli bir şekilde hızlandıran çift hava kanalı bulunuyor. Uzun ömürlü, 70 Wh’ye varan yüksek kapasiteli pil, dizüstü bilgisayarın daha uzun süre çalışmasını sağlarken, hızlı ve kararlı bağlantılar için ASUS WiFi Master teknolojisi ile geliştirilmiş WiFi 6E’ye kadar ultra hızlı bağlantı sağlıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Çarpıcı görsel deneyim

Vivobook 16 OLED, süper parlak ve ultra canlı renkler için sinema sınıfı %100 DCI-P3 renk gamına sahip 3.2K OLED HDR üç taraflı NanoEdge ekrana sahip. Ayrıca profesyonel düzeyde renk doğruluğu için Pantone, düşük mavi ışık emisyonları için de TÜV Rheinland onaylı.

120 Hz yenileme hızı ve 0,2 ms tepki süresiyle bu ekran, günlük üretkenlik, gündelik oyun ve eğlence için kullanıcısının istediği her şeyi vadediyor. Ayrıca VESA DisplayHDR True Black 600 sertifikası, karanlık sahnelerde gelişmiş ayrıntılar için mümkün olan en derin siyahları ve 1.000.000:1 yüksek kontrast oranını sağlıyor. Çarpıcı ekranı, 16:10 en boy oranı sayesinde kaydırma ihtiyacını da azaltıyor.
Kullanıcı dostu özellikler

Tam boyutlu ASUS ErgoSense klavye, 19,05 mm tuş aralığına, 0,2 mm tuş kapağı çanağına ve uzun 1,4 mm tuş hareket mesafesine sahip. Eksiksiz bir G/Ç bağlantı noktası seti ile kullanıcıların mevcut çevre birimlerini, ekranlarını ve projektörlerini bağlaması artık her zamankinden daha kolay.

Güç sağlayan bir USB-C 3.2 Gen 1 bağlantı noktasına ek olarak, iki adet USB 3.2 Gen 1 Type-A bağlantı noktası, bir USB 2.0 bağlantı noktası, HDMI® çıkışı ve kullanışlı bir 3,5 mm birleşik ses jakı da bulunuyor.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber