hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yeni Joker filminde Batman de sürprizi

  Yeni Joker filminde Batman de sürprizi
  expand

  Filmin senaristi Tod Phillip, kısa süre önce devam filmi için bir sözleşme imzaladı ve Warner Bros., devam filminin ilk taslağını aldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  DC, Joker’in baş düşmanı Batman’in yeni filminin vizyona girmesi için gün sayıyor. 4 Mart’ta vizyona girecek olan Batman filmi, başrol oyuncusunun açıklanmasının ardından büyük tepki aldı. Alacakaranlık filmindeki Edward Cullen rolüyle hatırlanan Pattinson, kimileri tarafından Batman rolüne atfedilse de kimileri tarafından yeni Batman olarak kabul görmedi

  Batman’in ezeli rakibi Joker ise son filmiyle 11 dalda Oscar’a aday gösterildi. Filmdeki inanılmaz oyunculuğuyla seyircinin beğenisini kazanan Joaquin Phoenix, rolüyle en iyi erkek oyuncu Oscar’ını aldı. Senarist Todd Phillip yazdığı senaryo ile eleştirmenler tarafından eleştirilmiş olsa da başarılı bir iş çıkardığı ortada.

   Joker severler, şu anda yaşadığınız heyecanı tahmin edebiliyoruz ancak devam filmi hakkında henüz çok fazla detaya sahip değiliz. Heroic Hollywood’a göre, Warner Bros. Devam filminin ilk taslağını aldı. Bir önceki filmin senaristi Todd Phillip, geçen yılın Mayıs ayında devam filmi için sözleşme imzalamıştı. Filmin bir önceki filmden Arthur Fleck’in hikayesini takip etmesi bekleniyor. İlk filmiyle dünya çapında 1 milyar dolar hasılat yapan filmin devam filminin çekimlerine 2023 baharında başlaması planlanıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Joaquin Phoenix’i tekrar Joker olarak izleyeceğiz gibi görünüyor. Bu konuda henüz resmi bir açıklama yok. Birkaç yıl içinde vizyona girmesi planlanan filmle ilgili duyuru büyük heyecan yaratsa da film hakkında yeni bilgiler için bir süre beklememiz gerekiyor. Şimdilik Robert Pattinson’ı ezeli düşmanı Batman’in yeni filminde izlemekle yetineceğiz.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow