Yeni teknolojisi ile 1000 km’nin üzerinde menzile ulaşıyor

Yeni teknolojisi ile 1000 km’nin üzerinde menzile ulaşıyor

Yeni teknolojisi ile 1000 km’nin üzerinde menzile ulaşıyor

Chery, yeni hibrit teknolojisi markası “DP-i Akıllı Hibrit Mimarisi” ile hibrit teknolojisinde yeni standartlar belirliyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Chery, Çinli otomobil işletmeleri, ana akım otomobil şirketlerinin hibrit teknolojisi alanında oluşturdukları teknik engelleri başarıyla aşarak, ileri hibrit teknolojisine ulaştı ve temel performans ile ürün güvenilirliği açısından ana akım otomobil markalarını geride bıraktı.

Firma, “kullanıcı merkezli” bir yaklaşım izliyor ve kendi teknoloji entegrasyon avantajlarıyla kullanıcılara kaliteli, düşük karbonlu, çevreci bir seyahat deneyimi yaşatmayı taahhüt ediyor. DP-i Akıllı Hibrit Mimarisi, “akıllı” üretimde bir başka önemli sıçrama olarak kabul edilen küresel hibrit teknolojisinin gelişimi için yeni bir standart belirledi.

Chery’nin “DP-i Akıllı Hibrit Mimarisi”, tamamen bağımsız Ar-Ge ile hibridizasyon için dört temel bileşeni benimsiyor. Yeni mimari, akıllı ilerlemenin benzeri görülmemiş avantajlarını ortaya koyan i-HEC Akıllı Verimlilik, i-BMS Akıllı Güç ve i-DHT Akıllı Çekirdek olmak üzere üç sisteme sahip.

Chery, DP-i Akıllı Hibrit Mimarisi ile yeni bir çözüm sunarak çevre koruma hedeflerine ulaşıyor. Chery “DP-i Akıllı Hibrit Mimarisi” kapsamındaki yeni enerji ürünleri, “hız”, “uzun süreli dayanıklılık” ve “enerji tasarrufu” avantajlarıyla kullanıcıların gerçek sorunlarına başarılı bir şekilde cevap veriyor.

Chery’nin “DP-i Akıllı Hibrit Mimarisi”, markanın hafif, yüksek enerji yoğunluğu ve düşük kayıplı özel hibrit batarya sistemi ile donatıldı. Bu özel hibrit batarya Firmaya özel DHT hibrit sistemi ile kullanıldığında “1+1>2” etkisi yaratıyor. Sadece 1000 km’nin üzerinde bir menzile kolayca ulaşmakla kalmıyor, aynı zamanda yüksek güç üretimi, daha eğlenceli bir sürüş ve daha kontrollü bir yapı gibi avantajlar sunuyor.