hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yüksek ses seviyesine ulaşabilen akıllı telefon

  Yüksek ses seviyesine ulaşabilen akıllı telefon
  expand

  Her ne kadar ülkemizde akıllı telefon denildiğinde akla Apple, Samsung, Xiaomi, Oppo gibi büyük markalar ve bunlara alternatif olabilecek birkaç daha az tercih edilen isimler gelse de, dünya genelinde ve özellikle de Amerika’da bu bilinen isimlerin dışında her yıl milyonlarca adet satan pek çok irili ufaklı akıllı telefon üreticisi bulunuyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İşte daha çok sağlam akıllı telefon üretimi ile adından bahsettiren ve bu kategoride gerçekten önde gelen isimlerden biri olan Ulefone, bu sefer de dünyanın en yüksek ses seviyesine sahip akıllı telefonu ile adından bahsettiriyor.

  Yine sağlamlığa odaklanılan ancak bu defa tam 122 dB’ye kadar çıkabilen ses seviyesi ile diğer bütün özelliklerini unutturan Ulefone Power Armor 16 Pro, yüksek ses özelliği için herhangi bir kısıtlamaya gitmemiş.

  Peki bu ne manaya geliyor?

  Bazı akıllı telefon üreticileri telefonları için getirdikleri ekstrem yenilikleri acil durum gibi koşullarla sınırlarken, Ulefone’un bu yüksek ses özelliğinden isterseniz müzik dinlerken isterseniz de film izlerken yararlanabiliyorsunuz. Bunun yanında tabi ki acil durumlarda uzaklardaki insanlara sesinizi duyurmak için de bu yüksek ses seviyesi oldukça kullanışlı olacaktır.

  Gücünü MediaTek Helio P22 yonga setinden alan ve 5,93 inç büyüklüğünde HD+ ekranıyla karşımıza çıkan Ulefone Power Armor 16 Pro’da ayrıca 9.600mAh’lık devasa boyutlarda bir batarya bulunuyor. Telefonun satış fiyatı şimdilik açıklanmamış olsa da, önceki modellere bakıldığında bu cihazın da 350 dolar civarı bir fiyattan satışa sunulması bekleniyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow