Yüzüklerin Efendisi dizisine 20 kişi eklendi

Yüzüklerin Efendisi dizisine 20 kişi eklendi

Yüzüklerin Efendisi dizisine 20 kişi eklendi

Amazon’un yapımcılığını üstlendiği Yüzüklerin Efendisi dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil edildi. Kadroya tam 20 kişi eklendi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Sinema sektörüne damgasını vurmuş olan yüzük serisi tam gaz devam ediyor. Çevrimiçi film/dizi platformlarının yaygınlaşması ile birlikte kült filmlerin diziye uyarlanmış hallerine şahitlik etmiştik. Şimdi ise Amazon’un yapımını üstelendiği Yüzüklerin Efendisi dizisi için geri sayım başladı.

2017 yılında çekimlerine başlanan dizi, koronavirüs salgınından etkilenmiş ve çekimlere bir süre ara vermişti. 2021 yılında Türkiye’de de faaliyetlerine başlayan Amazon Prime Video’daki yerini alacak olan efsane kitap ve filmin dizisine bugün tam 20 kişinin eklendiği açıklandı.

Dizinin yapımcı olan J.D. Payne ve Patrick McKay ortak vermiş oldukları demeçte “J.R.R. Tolkien’ın ele aldığı dünya epik ve oldukça farklı. Dünyanın dört bir yanından gelen bu inanılmaz yetenekli sanatçılar, bu dünyayı yeniden canlandırmak için yıllar süren benzersiz ve parlak sanatçılar aramanın emeklerini temsil ediyor. Amazon’un The Lord of The Rings serisinin oyuncu kadrosu bir ekipten daha fazlası. Biz bir aile gibiyiz ve her birini Orta Dünya’da ağırlamaktan heyecan duyuyoruz.” ifadelerini kullandılar.

Cynthia Addai-Robinson
Maxim Baldry
Ian Blackburn
Kip Chapman
Anthony Crum
Maxine Cunliffe
Trystan Gravelle
Sir Lenny Henry
Thusitha Jayasundera
Fabian McCallum
Simon Merrells
Geoff Morrell
Peter Mullan
Lloyd Owen
Augustus Prew
Peter Tait
Alex Tarrant
Leon Wadham
Benjamin Walker
Sara Zwangobani