10 Kasım mesajları: Hiçbir yerde olmayan Atatürk resimli 10 Kasım mesajları

10 Kasım resimli mesajları, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81. yıl dönümünde, büyük özlemi paylaşmak isteyenler tarafından araştırılıyor. Yurdumuzun düşmanlardan kurtulmasına ve Cumhuriyetimizin kurulmasına öncülük eden Büyük Gazi, bundan 81 yıl önce yani 10 Kasım 1938 günü saat 9’u 5 geçe İstanbul Dolmabahçe Sarayı’nda hayata gözlerini yumdu. Büyük hasretin 81. yıl dönümünde özellikle sosyal medyadan paylaşım yapmak isteyenler için 10 Kasım resimli mesajlarını haberimizde derledik. İşte, hiçbir yerde olmayan Atatürk resimli 10 Kasım mesajları…Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 81. yıl dönümünde Türkiye başta olmak dünyada saygı ve özlemle anılıyor. “Benim naçiz vücudum nasıl olsa bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ebediyen yaşayacaktır.” sözleriyle Türk Milletine Cumhuriyet’i miras bırakan Büyük Önder’e duyulan hasreti sevdikleriyle paylaşmak isteyenler bugüne özgü 10 Kasım mesajlarını araştırıyor. Özellikle resimli 10 Kasım mesajları en çok araştırılanlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Büyük özlemle ilgili duygularını paylaşmak isteyenler için en etkili ve eşsiz 10 Kasım Atatürk’ü anma mesajlarını sizler için haberimizde derledik. İşte, 10 Kasım Atatürk’ü anama mesajları…
"Her 10 Kasım'da olduğu gibi bu 10 Kasım'da da Atatürk'e olan bağlılığımızı ve sevgimizi ortak düşünce ve duygularla bir kez daha dile getiriyor, büyük önderimizi özlemle anıyoruz."
"Atatürk, dünyanın çok nadir yetiştirdiği dâhilerdendir. O, bütün bir tarihin seyrini değiştirmiştir."
"Yine bir 10 Kasım ve sen yoksun. Seni çok özledik be Atam. Sensiz geçen yıllarda boşluğun hiç dolmadı."
"10 Kasım 1938'den bugüne seni her zamankinden daha çok özlüyor ve daha iyi anlıyoruz. Ruhun şad olsun."
"Büyük adamlar, kuşaklarının başındadır. Türk Milleti' nin başındaki büyük ve dahi Atatürk, politika ve savaş alanlarında yılmayan büyük ve yurtsever bir insandı."
Saygıyla anıyoruz...
Her 10 Kasım'da olduğu gibi bu yıl da atamızı özlem ve saygıyla anıyoruz kendisine ve silah arkadaşlarına rahmet diliyorum...
"Adını Türk tarihine altın harflerle yazdıran büyük şahsiyet sen Türk milletinin kalbinde ebedi yaşayacaksın."
"Yalnızca yurtta değil, dünyada da barış diyen Büyük Önder Atatürk, tüm dünyanın takdir ettiği büyük bir devlet adamıdır."
Saygı ve özlemle anıyoruz...
"Türk milletinin eşsiz evladı Atatürk! Sen ebedi istirahatgâhında rahat uyu. "En büyük eserim." dediğin Türkiye Cumhuriyeti bizlere emanettir. Türk Milleti."
"Bu yüce millet bir 10 Kasım'da daha Anıtkabir'e akın akın gidiyor. Yıllardır unutulmadın unutulmayacaksın rahat uyu paşam emanetlerin bizimle güvendedir."
"Bu yüce millet bir 10 Kasım'da daha Anıtkabir'e akın akın gidiyor. Yıllardır unutulmadın unutulmayacaksın rahat uyu paşam emanetlerin bizimle güvendedir."
"Kasımda aşk başkadır çünkü bize ölümsüz bir aşkı hatırlatır. 10 Kasım 193∞."
"Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti; demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olma özelliğini hiçbir zaman yitirmeyecektir."
Bağımsızlık için mücadeleden hiç yılmayan ulu önder Atatürk'ü özlem ve minnetle anıyorum...
Dünya tarihini değiştiren liderler arasında yer alan Mustafa Kemal Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını her geçen gün daha çok özlüyor, Atam'a ve bağımsızlık mücadelesi veren herkese Allah'tan rahmet diliyorum...
"Milletine bu kadar az zamanda bu ölçüde hizmet edebilen tek devlet adamı Atatürk'tür."
“10 Kasım sabahının verdiği hüznü, Atatürk'ü daha iyi anlayarak yeniyorum."
"Bir milleti, uçurumun kenarından sarsılmaz azmiyle kurtaran, kuvvetlendiren, yükselten yöneticiler arasında Atatürk, en birincisidir."
"Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve yeniliklerin sahibi olan Atatürk, fikirleri ile her zaman yaşayacak ve yaşatılacaktır."
"Uyuyan milletler ya ölür ya da köle olarak uyanır" izinden gideceğiz Atam...
Saygı ve rahmetle...
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS