hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  19 Mayıs 2024 Milli Piyango çekiliş sonuçları... MPİ bilet sorgulama millipiyangoonline.com'da!

  19 Mayıs 2024 Milli Piyango çekiliş sonuçları... MPİ bilet sorgulama millipiyangoonline.comda
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  Milli Piyango'da yeni çekiliş 19 Mayıs'ta gerçekleştirilecek. Tam 80 milyon liralık büyük ikramiyeye sahip olan çekilişte gözler talihli numaralarda olacak. Peki, Milli Piyango 19 Mayıs özel çekilişi sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta millipiyangoonline.com sayfasında olacak?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Şans oyunu tutkunlarının heyecanla bekledikleri Milli Piyango çekilişi 19 Mayıs'ta yapılacak. Mayıs ayının özel Milli Piyango çekilişinde büyük ikramiye heyecanı diğer çekilişlerde olduğu gibi canlı yayında yaşanacak. Bilet alarak şansını deneyen talihli adayları çekiliş sonrasında bilet numaraları ile sorgulama gerçekleştirebilecekler. Peki, çekiliş ne zaman yapılacak, bilet sorgulama nereden olacak?

  19 MAYIS 2024 MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

  19 Mayıs'ın özel çekilişi bugün saat 17.30 itibariyle başlayacak. Çekilişin tamamı Milli Piyango TV üzerinden canlı izlenebilecek.

  MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA

  Çekilişin sona ermesinin ardından sonuçlar millipiyangoonline.com adresinde yer alacak. Aynı adres üzerinden bilet sorgulama işlemleri de gerçekleştirilebilecek. Öte yandan çekiliş için biletler bayilerin yanı sıra internet ortamından da alınabilecek. Milli Piyango mobil uygulaması ya da millipiyangoonline.com adresinden üyelik oluşturan 18 yaşını geçen kişiler biletlerini alabilecekler.

  MİLLİ PİYANGO ONLİNE İÇİN TIKLAYINIZ...

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow