19 Mayıs mesajları… Anlamlı 19 Mayıs mesajı ve Atatürk’ün sözleri

19 Mayıs mesajları… Anlamlı 19 Mayıs mesajı ve Atatürk’ün sözleri

19 Mayıs mesajları… Anlamlı 19 Mayıs mesajı ve Atatürk’ün sözleri

19 Mayıs mesajları Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda birçok kişi tarafından paylaşılmaya devam ediyor. Yurt genelinde farklı bölgelerde gerçekleştirilen törenlerle 19 Mayıs 100. yılında da kutlanmaya devam ediyor. İşte 19 Mayıs’a ait resimli mesajlar ve anlamlı sözler…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Atatürk’ün sözleri 19 Mayıs’ın yıl dönümünde Atatürk’ü anmak ve bayramı kutlamak isteyen kişiler tarafından paylaşılmaya devam ediyor. Dijital platformlarda yapılan paylaşımlarda tercihler genellikle resimli 19 Mayıs mesajları oluyor. İşte farklı alanlarda paylaşılabilecek bazı mesajlar ve 19 Mayıs’a özel olarak hazırlanmış sözler…

“100 yıl önce yaktığın ateşin heyecanı, çağları aşan ufkunun sonsuzluğu, vatan sevginin ilhamı ve ümidim dediğin gençliğimizle hiç yorulmadan gösterdiğin hedefe yürüyoruz. Seni özlemediğimiz tek bir gün yok. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun!”

“Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Millî Mücadele hareketini başlatmak üzere Samsun’a çıkışının 100. yılı. Nice 100 yıllar olması dileğiyle Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.”

RESİMLİ 19 MAYIS MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

"Türk milletinin istibdat ve tahakkümle idare edileceğini zannedenler Türk'ü ve Türk tarihini bilmeyenler ve anlamayanlardır" M. Kemal ATATÜRK. 19 Mayıs ATATÜRK'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun...”

“Cumhuriyet hayalini gerçeğe dönüştürmek için Samsun’dan büyük bir inançla atılan o ilk adımın 100. yılını gururla kutluyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun!”

“100 yıl önceydi güneş bir kıvılcımla Samsunda küçük bir ateş yaktı o ateş Amasya’da Erzurum’da Sivas’ta büyüdü Sakarya’da güçlendi bugün, yarın ve sonsuza dek sönmeyecek olan Türkiye Cumhuriyetinin ışığı oldu 19 Mayıs ATATÜRK'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.”

  • “Cumhuriyetimizin ilk adımlarının atıldığı o kutlu günün 100. yılında, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyoruz. 19Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun”
  • “19 Mayıs; Türk milletinin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşininin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır. 19 Mayıs Atatürk'ü anma Gençlik ve Spor bayramımız kutlu olsun”