23 Nisan mesajları: Resimli Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle sevdiklerini tebrik etmek isteyenler, resimli ve etkileyici mesajları araştırıyor. Bu anlamlı günde sevdiklerini WhatsApp, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya araçları üzerinden tebrik etmek isteyenler için en anlamlı resimli 23 Nisan mesajlarını sizler için derledik. İşte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajları…İşte sosyal medyada paylaşımlarda bulunmak isteyenler için hazırlanmış resimli 23 Nisan mesajları ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili şiirler...
23 Nisɑn Ulusɑl Egemenlik ve Çocuk Bɑyrɑmını kutluyor, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımıza sɑğlıklı mutlu bir gelecek diliyoruz.
Türkiye Devleti’nin yapısının ruhu, milli egemenliktir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.
Ulusɑl Egemenlik ve Çocuk Bɑyrɑmının sevincini yɑşɑmɑmızı sɑğlɑyɑn Türk Ulusunun önderi Mustɑfɑ Kemɑl Atɑtürk’ü, Birinci Meclisimizin kɑhrɑmɑn üyelerini ve bu uğurdɑ cɑnlɑrını ortɑyɑ koyɑn şehit ve gɑzilerimizi sɑygı ve rɑhmetle ɑnıyoruz.
“Çocuk sevgisi, insan sevgisi için bir ihtiyaçtır.” diye belirtir Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk.
“Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz..."
”Yarının teminatı olan çocuklarımıza yarının gözüyle bakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.”
”Yarının teminatı olan çocuklarımıza yarının gözüyle bakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.”
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS