29 Ocak 2020 Milli Piyango sonuçları ve bilet sorgulama mpi.gov.tr’de olacak

29 Ocak 2020 Milli Piyango sonuçları ve bilet sorgulama mpi.gov.tr’de olacak

Milli Piyango çekiliş sonuçları sonrasında 29 Ocak 2020 tarihli çekilişe ait talihli rakamlar mpi.gov.tr adresinde olacak. Öte yandan Milli Piyango bilet sorgulama seçeneği talihli adayları biletleri kontrol edebilecekler. Peki, Milli Piyango sonucu ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

Milli Piyango sonuçları 29 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirilen çekilişin ardından erişime açılacak. Sayısal sisteme geçilmesinin ardından çekilişler 15:00’te gerçekleştirilmeye başlanmış ve son olarak amorti numaraları ile büyük ikramiyelerin çekilmesiyle birlikte çekilişler tamamlanmıştı. İşte MPİ çekilişleri ile ilgili bilinmesi gerekenler…


MİLLİ PİYANGO 29 OCAK 2020 SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?


Saat 15:00’te başlayan çekilişlerin tahmini saat 20:00’de tamamlanması ve sonuçların erişime açılması bekleniyor. Sonuçların tamamının sisteme girilmesinin ardından ilgili tarih seçilerek “mpi.gov.tr” adresinden bilet sorgulama yapılabilecek. Bilet numarasını sisteme giren ve ilgili tarihi seçen kişi kendisine ikramiye çıkıp çıkmadığını öğrenmiş olacak.


MİLLİ PİYANGO SONUÇ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ...


MPİ İKRAMİYELERİ NE KADAR?


Büyük ikramiyenin 3 milyon TL olduğu çekilişte 1 adet 100 bin ve 20 adet de 10 bin TL’lik ikramiyeler dağıtılacak. Tam bilet sahipleri ikramiyenin tamamını, yarım bilet sahipleri isabet eden ikramiyenin yarısını, çeyrek bilet sahipleri ise ikramiyenin dörtte birini alabilecekler. Biletlerine amorti isabet eden kişilerse en kötü ihtimalle bilete ödedikleri parayı geri alacaklar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS