9 Mayıs Sayısal Loto sonuçları: 3.DEVİR! Sayısal Loto ikramiye bilgileri

9 Mayıs Sayısal Loto sonuçları: 3.DEVİR! Sayısal Loto ikramiye bilgileri

Sayısal Loto sonuçları 9 Mayıs Cumartesi günü yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Şans oyunu tutkunları ve kupon sahipleri ise geçtiğimiz akşam yapılan çekilişin ardından sonuçları merak edip araştırıyor. Hemen belirtelim ki çekiliş sonuçlarına göre 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye üçüncü kez devretti. İşte, Sayısal Loto sonuçları…

Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından geçtiğimiz akşam yani 9 Mayıs Cumartesi akşamı Sayısal Loto çekilişi yapıldı. Şans oyunu tutkunları ve kupon sahipleri tarafından her hafta olduğu gibi bu hafta da merakla araştırılan sonuçlar misli.com’da yer aldı. Yayınlanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye üçüncü kez devretti.

Sayısal Loto çekilişi planlandığı gibi saat 21.15’te başladı. Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş aynı anda MPİ’nin resmi internet sitesi üzerinden de canlı olarak yayınlandı. İşte, 9 Mayıs Sayısal Loto çekilişinin sonuçları…

BÜYÜK İKRAMİYE ÜÇÜNCÜ KEZ DEVRETTİ

Sayısal Loto oyununun 1321. çekilişi yapıldı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bugünkü çekilişte kazandıran numaralar 19, 22, 23, 30, 38 ve 49 olarak belirlendi.

Çekiliş sonuçlarına göre 6 bilen çıkmayınca, 3 milyon 138 bin 832 lira 98 kuruşluk ikramiye devretti.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, çekilişte 5 bilen 80 kişi 6 bin 442 lira 10'ar kuruş, 4 bilen 4 bin 278 kişi 91 lira 15'er kuruş ve 3 bilen 82 bin 481 kişi de 12 lira 45'er kuruş ikramiye kazandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS