hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Abdulhamit Gül’den Kılıçdaroğlu’na anket cevabı

  Abdulhamit Gül’den Kılıçdaroğlu’na anket cevabı
  expand
  KAYNAKİHA

  AK Parti Grup Başkanvekili Abdulhamit Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun anket açıklamasına ilişkin, "Milletin verdiği mesajı okuyamamışlar. Milletin verdiği mesajı okumaktan aciz olduklarını gördük. Seçim sonuçlarına 'anketler bizi kazanacak diye görüyordu, biz de inanıyorduk' diyorlar. Seçim sonuçlarına anketler değil milletin iradesi karar veriyor" dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  AK Parti Grup Başkanvekili ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül ile AK Parti Gaziantep Milletvekilleri İrfan Çelikaslan, Mesut Bozatlı, Derya Bakbak, Ali Şahin, Mehmet Eyup Özkeçeci, AK Parti İl Başkanı Ertuğrul Teymur ve İl Kadın Kolları Başkanı Feray Şahin il başkanlığında düzenlenen teşkilatla buluşma programına katıldı.

  Programda açıklamalarda bulunan AK Parti Grup Başkanvekili ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılaçdaroğlu'nun katıldığı televizyon programındaki sözlerine cevap verdi.

  "SEÇİM SONUÇLARINA ANKETLER DEĞİL, MİLLETİN İRADESİ KARAR VERİYOR"

  Seçim sonuçlarına anketlerin değil milletin iradesinin karar verdiğini belirten Gül, “Sayın Kılıçdaroğlu'nun bir televizyon programında yine bir takım açıklamalarıyla düşmüş olduğu durumu hep beraber ibretle görmüş olduk. Ne yenilgiye ne de milletin iradesine tahammülleri olmadığını gördük. Sorsanız sözüm ona demokratlar, sözüm ona demokrasiyi büyütmüşler ama görüyoruz ki hala fildişi kulelerindeler, fildişi kulelerinden hala inememişler. Milletin verdiği mesajı okuyamamışlar, Milletin verdiği mesajı okumaktan aciz olduklarını gördük. Seçim sonuçlarına, 'anketler bizi kazanacak diye görüyordu bizde inanıyorduk' diye cevap vermiş. Seçim sonuçlarına anketler değil milletin iradesi karar veriyor” diye konuştu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow