hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Adalet Bakanlığı sözlü sınav sonucu sorgulama 2023! Ceza İnfaz Kurumu (CTE) personel alımı tercihleri ne zaman?

  Adalet Bakanlığı sözlü sınav sonucu sorgulama 2023 Ceza İnfaz Kurumu (CTE) personel alımı tercihleri ne zaman
  expand

  Adalet Bakanlığı'nın Ceza İnfaz Kurumu (CTE) personel alımı için gerçekleştirdiği sözlü sınav sonuçları açıklandı. 3 Temmuz - 5 Eylül 2023 tarihleri arasında yapılan sözlü sınavın sonuçları, Adalet Bakanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden T.C. kimlik numarası ile sorgulanabilecek. Peki, Adalet Bakanlığı personel alımı tercihleri ne zaman? İşte Ceza İnfaz Kurumu (CTE) personel alımı sözlü sınav sonuçları ekranı...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ceza İnfaz Kurumu (CTE) personel alımı mülakat sonuçları Adalet Bakanlığı tarafından açıklandı. Eylül ayında gerçekleşen sözlü sınavların ardından, sonuçlar adayların erişimine sunuldu. Adaylar, sonuçları Adalet Bakanlığı'nın resmi internet adresi https://cte.adalet.gov.tr/ üzerinden sorgulayabilecekler. Adaylar, T.C. kimlik numaraları ile sınav sonuçlarına erişebilecek. Bu alımda psikolog, öğretmen, sosyal çalışmacı, veteriner, mühendis, diyetisyen ve fizyoterapist gibi farklı kadrolar için toplamda 626 sözleşmeli personel alınacak. Asil olarak başarılı sayılan adayların tercih süreci başlayacak.

  Adalet Bakanlığı 626 Sözleşmeli Personel Alımı Sözlü Sınav Sonuçları 2023

  ADALET BAKANLIĞI CTE TERCİHLERİ NE ZAMAN?

  Nihai başarı listesinde asil olarak başarılı ilan edilen adayların Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliği’nin 16’ncı maddesinde yer alan hükümler doğrultusunda aşağıda belirtilen evrakı bilgisayar ortamında doldurarak (tükenmez kalem, kurşun kalem, pilot kalem vb. kalemler kullanarak elle doldurulmayacaktır) ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde (en geç 11.10.2023 tarihine kadar) Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Hacı Bayram Mahallesi Agâh Efendi Caddesi No:12/1 Altındağ/ANKARA adresinde olacak şekilde posta ile göndermeleri veya bizzat teslim etmeleri gerekmektedir. Postadaki gecikmeler ve diğer sebeplerle belirtilen tarihten sonra başvuru yapanlar ile eksik belge ibraz edenlerin atamaları yapılmayacaktır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow