hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Adana'da Kökünü Kurutma Operasyonu: 212 gözaltı

  Adanada Kökünü Kurutma Operasyonu: 212 gözaltı
  expand

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adana'da gerçekleştirilen 45. Kökünü Kurutma Operasyonu'nun detaylarını açıkladı. Bakan Soylu, "Bu sabah saat 05.00'te kahramanlarımızı yine yola çıkardık. Toplam 224 şüpheli hedefleri vardı, 212'sini gözaltına aldılar. Operasyonu başarıyla tamamladılar ve yakalanan şüphelileri adalete teslim ettiler" dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İşte Bakan Soylu'nun açıklamalarından satır başları...

  Milletimizin Ramazan ayını tebrik ediyoruz. Yaşadığımız büyük afetin zorluklarını Ramazan'da Allah'tan daha kolaylaştırmasını niyaz ediyoruz. Depremin 45. gününde Adana'da 45. Kökünü Kurutma Operasyonu'nu gerçekleştirdik. 6 ay önce yine Adana'daydık. 4 Ekim'de yine bir Kökünü Kurutma Operasyonu yapmıştık. Başarılı operasyonda evlatlarımız Adana'da uyuşturucu satan, koordine eden, ticaretini yapan çeteleri çökertmişlerdi. 6 aydır yeni bir operasyonun düğmesine bastılar. Bu sabah saat 05.00'te kahramanlarımızı yine yola çıkardık.

  212 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

  Toplam 224 şüpheli hedefleri vardı, 212'sini gözaltına aldılar. Operasyonu başarıyla tamamladılar ve yakalanan şüphelileri adalete teslim ettiler.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow